Gdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? "Dokonał inspekcji swojej wyspy"

Polska
Gdzie Jarosław Kaczyński spędza urlop? "Dokonał inspekcji swojej wyspy"
Twitter.com/Joachim Brudziński
Prezes PiS Jarosław Kaczyński nad Zalewem Szczecińskim.

- Nie chcę ujawniać prywatnych planów Jarosława Kaczyńskiego, nie jestem do tego upoważniony. Zawsze wyjeżdżał na wakacje raczej w Polsce - mówił w programie "Gość Wydarzeń" europoseł Adam Bielan. Miejsce wypoczynku prezesa PiS chwilę później na Twitterze zdradził jednak europoseł Joachim Brudziński.

W programie "Gość Wydarzeń" Tomasz Machała pytał swojego gościa, gdzie jest obecnie Jarosław Kaczyński.

 

Bielan: "Nie jest na Wyspach Kanaryjskich"

 

- Myślę, że prezes kończy swój urlop, swój wypoczynek - odparł Adam Bielan. - Nie chcę ujawniać prywatnych planów Jarosława Kaczyńskiego, nie jestem do tego upoważniony. Zawsze wyjeżdżał na wakacje raczej w Polsce. Nie jest na Wyspach Kanaryjskich - dodał europoseł PiS.

 

WIDEO: Adam Bielan w programie "Gość Wydarzeń"

  

"Dokonał inspekcji swojej wyspy i stada"

 

Miejsce wypoczynku Jarosława Kaczyńskiego zdradził jednak europoseł PiS Joachim Brudziński. "Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na Zalewie Szczecińskim" - napisał polityk na Twitterze.

"Tylko na Pomorzu Zachodnim"

 

Pod koniec lipca o urlop Jarosława Kaczyńskiego Bogdan Rymanowski pytał Brudzińskiego w programie "Gość Wydarzeń".

 

Brudziński mówił, że "ma szczęście", bo przyszło mu żyć "w najpiękniejszym zakątku naszej ojczyzny" na - Pomorzu Zachodnim. - Jeżeli ktokolwiek jeszcze zastanawia się, gdzie na urlop - tylko Pomorze Zachodnie. Najpiękniejsze plaże, najpiękniejsze jeziora, piękne lasy - wyliczał polityk PiS.

 

ZOBACZ: Wakacje Łukasza Szumowskiego. Były minister zdrowia wypoczywa na wyspie Fuerteventura

 

- Czasami zdarza się, że pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego uda nam się zaprosić na dzień czy dwa, jeżeli jest na Pomorzu Zachodnim, czy w innych regionach - mówił dopytywany, czy wakacje spędzi z prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

 

WIDEO: Joachim Brudziński w programie "Gość Wydarzeń"  (wydanie z 28 lipca)

  

 

W "patriotycznych pelerynach"

 

Brudziński w lipcowym "Gościu Wydarzeń" wspominał też wyjazd sprzed trzech lat, kiedy to z prezesem PiS wybrali się razem na wycieczkę w Beskid Sądecki. Wówczas internet obiegło zdjęcie, na którym widać było, że podczas ulewy politycy mieli na sobie biało-czerwone peleryny. 

 

 

- Ja niestety oddałem swoją patriotyczną pelerynę jednemu z uczestników naszej wyprawy na Koziarza w Beskidzie Sądeckim - powiedział Brudziński. - Dopadła nas straszna ulewa, ale nie wymiękliśmy, doszliśmy - dodał polityk.

pgo/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie