Brudziński zdradził, z kim Jarosław Kaczyński spędza urlop

Polska
Brudziński zdradził, z kim Jarosław Kaczyński spędza urlop
Polsat News
Europoseł Joachim Brudziński w "Gościu Wydarzeń"

- Jarosław Kaczyński od lat spędza urlop ze swoimi przyjaciółmi, z którymi spędzał ten czas wolny jeszcze razem ze świętej pamięci panem prezydentem Lechem Kaczyńskim - powiedział w "Gościu Wydarzeń" europoseł Joachim Brudziński.

Bogdan Rymanowski pytał swojego gościa o urlop, odnosząc się do publikowanych przez europosła w ostatnim czasie zdjęć z Zalewu Szczecińskiego. Europoseł jest widoczny podczas rejsu łodzią po Zalewie Szczecińskim z ministrem gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Markiem Gróbarczykiem na zdjęciach, które minister udostępnił na Twitterze.

 

 

Z kim spędza urlop prezes PiS-u?

 

Brudziński powiedział, że "ma szczęście", bo przyszło mu żyć "w najpiękniejszym zakątku naszej ojczyzny" na - Pomorzu Zachodnim. - Jeżeli ktokolwiek jeszcze zastanawia się, gdzie na urlop - tylko Pomorze Zachodnie. Najpiękniejsze plaże, najpiękniejsze jeziora, piękne lasy - wyliczał polityk PiS.

 

 

- Czasami zdarza się, że pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego uda nam się zaprosić na dzień czy dwa, jeżeli jest na Pomorzu Zachodnim, czy w innych regionach - mówił dopytywany, czy wakacje spędzi z prezesem Prawa i Sprawiedliwości.

 

ZOBACZ: Wakacje w czasie pandemii. Ilu Polaków zrezygnuje z wyjazdu?

 

- Jarosław Kaczyński od lat spędza urlop ze swoimi przyjaciółmi, z którymi spędzał ten czas wolny jeszcze razem ze świętej pamięci panem prezydentem Lechem Kaczyńskim - dodał Joachim Brudziński.

 

WIDEO: Joachim Brudziński w "Gościu Wydarzeń"

  

W "patriotycznych pelerynach"

 

Brudziński w "Gościu Wydarzeń" wspominał też wyjazd sprzed trzech lat, kiedy to z prezesem PiS wybrali się razem na wycieczkę w Beskid Sądecki. Wówczas internet obiegło zdjęcie, na którym widać było, że podczas ulewy politycy mieli na sobie biało-czerwone peleryny. 

 

 

ZOBACZ: "Mieliśmy patriotyczne peleryny i hart ducha". Prezes PiS na wakacjach

 

- Ja niestety oddałem swoją patriotyczną pelerynę jednemu z uczestników naszej wyprawy na Koziarza w Beskidzie Sądeckim - powiedział Brudziński. - Dopadła nas straszna ulewa, ale nie wymiękliśmy, doszliśmy - dodał polityk.

pgo/hlk/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie