Spacerowicz odkrył dryfujące przy brzegu ciało. To może być poszukiwany turysta

Polska
Spacerowicz odkrył dryfujące przy brzegu ciało. To może być poszukiwany turysta
Pixabay/fot.nerami30/zdj. ilustracyjne
Spacerujący w poniedziałek plażą w Jarosławcu (Zachodniopomorskie) ok. godz. 16 zauważył przy brzegu dryfujące ciało mężczyzny

W poniedziałek spacerujący plażą w Jarosławcu ujawnił dryfujące przy brzegu ciało mężczyzny. Niewykluczone, że to 58-letni turysta z Wielkopolski, którego poszukiwania w Bałtyku prowadzone były w niedzielę. Trwa ustalanie tożsamości denata – poinformowała oficer prasowa sławieńskiej policji asp. Kinga Warczak.

Spacerujący w poniedziałek plażą w Jarosławcu (Zachodniopomorskie), jej najszerszym odcinkiem nazywanym "polskim Dubajem" ok. godz. 16 zauważył przy brzegu dryfujące ciało mężczyzny. Zaalarmował służby.

 

ZOBACZ: Ciało 20-letniej Polki znaleziono w Irlandii Płn. 23-letni Polak zatrzymany

 

- Niewykluczone, że znalezione zwłoki należą do 58-letniego turysty z Wielkopolski, którego poszukiwania prowadzone były w morzu w niedzielę od ok. godz. 10 rano i ze względu na złe warunki pogodowe zostały przerwane po godz. 14 - powiedziała asp. Warczak.

 

Zaznaczyła, że trwają czynności zmierzające do potwierdzenia tożsamości denata. Mają one zostać zakończone we wtorek. Ciało mężczyzny dryfowało w Bałtyku w bliskiej odległości od prowadzonych w niedzielę poszukiwań.

 

 

ms/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie