Rozpędzony samochód wjechał w stację paliw. Wybuchł pożar [WIDEO]

Świat
Rozpędzony samochód wjechał w stację paliw. Wybuchł pożar [WIDEO]
North Brunswick Police Department
Kierowca staranował dyspozytory. Auto przewróciło się na bok

W wyniku zdarzenia dwóch samochodów osobowych przed stacją benzynową w North Brunswick w New Jersey (USA), jeden z kierowców stracił kontrolę nad pojazdem i staranował dwa dystrybutory paliw. Na miejscu wybuchł pożar. Całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zderzenia doszło we wtorek, gdy jeden z kierowców próbował zjechać ze środkowego pasa do wjazdu na stację benzynową. Uderzył w niego rozpędzony samochód, jadący po skrajnym prawym pasie.

 

ZOBACZ: Zawał na drodze. Dramatyczne nagranie z autostrady A4

 

Nadjeżdżające z dużą prędkością auto odbiło się od drugiego pojazdu, staranowało dystrybutory i przewróciło się na bok. Rozbite pompy stanęły w płomieniach.

 

Na miejsce przyjechała policja, ratownicy i straż pożarna. Okazało się, że żaden z kierowców nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

 

Huragan na wschodnim wybrzeżu

 

Służby przypominają, że w ostatnim czasie warunki jazdy w całym stanie uległy znacznemu pogorszeniu przez ulewne deszcze i burze w ostatnich dniach.

 

ZOBACZ: Piwo na drodze. Wypadek w Świętokrzyskiem

 

We wtorek wieczorem przez wschodnie wybrzeże przeszła burza tropikalna Izajasz. Porywy wiatru przekraczały 100 km na godzinę. W niektórych miejscach tworzyły się tornada. Zginęło pięć osób przygniecionych przez drzewa. Burza pozbawiła dostępu do prądu ponad 2,5 miliona osób.

 

- Proszę uważajcie podczas jazdy. Zwłaszcza w takie dni jak ten - zaapelowała policja z North Brunswick.

bas/sgo/ Fox News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie