Zapadł się pod nimi chodnik. Wpadły do głębokiego leja [WIDEO]

Świat
Zapadł się pod nimi chodnik. Wpadły do głębokiego leja [WIDEO]
Pixabay/Twitter/Gaml.Y
Nagranie z monitoringu przedstawia szokujący moment, kiedy dwie spacerujące kobiety wpadły do leja, po tym, jak chodnik nagle się zawalił

Dwie kobiety szły poboczem w jednym z chińskich miast, kiedy zapadł się pod nimi chodnik. Do sieci trafiło dramatyczne wideo. Kobiety przeżyły upadek. Trafiły do szpitala na badania.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w chińskim mieście Chongqing.

 

Chodnik zapadł się

 

Nagranie z monitoringu przedstawia mrożący krew w żyłach moment, kiedy dwie spacerujące kobiety wpadły do leja, po tym, jak chodnik nagle się zapadł.

 

ZOBACZ: Sprawdzisz narzeczonego w bazie przemocy domowej. Chińskie miasto rusza z pilotażowym programem

 

Wezwani na miejsce strażacy uwolnili z gruzów kobiety. Obie trafiły do szpitala na badania. Według mediów są w dobrym stanie, odniosły niewielkie obrażenia. - Szłyśmy i nagle spadłyśmy. Moje stopy były uwięzione pod kamieniem - mówiła po wypadku jedna z kobiet. 

 

Po wypadku droga została wyłączona z ruchu. 

 

Powodzie w Chinach

 

Jak podają chińskie media, urzędnicy uważają, że zapadnięcie się chodnika było spowodowane osunięciem się ziemi z powodu niedawnych ulewnych deszczy w regionie. W sprawie prowadzone jest dochodzenie. 

 

ZOBACZ: Autobus wpadł do jeziora w Chinach. Co najmniej 21 ofiar

 

Od czerwca w Chiny są nawiedzane przez powodzie i ulewne deszcze. Od początku sezonu powodziowego ucierpiało ponad 45 mln osób, a według oficjalnych danych co najmniej 142 osoby zginęły lub zaginęły.

pgo/luq/ dailymail.co.uk
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie