Spotkanie Duda-Trzaskowski. Jest konkretna data

Polska
Spotkanie Duda-Trzaskowski. Jest konkretna data
PAP/Radek Pietruszka/PAP/Mateusz Marek
Do spotkania ma dojść w czwartek

W czwartek spotkam się w prezydentem Andrzejem Dudą – poinformował we wtorek prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. - Liczę na konstruktywną rozmowę - dodał. Do spotkania dojdzie o godz. 9.30 w Pałacu Prezydenckim - poinformował prezydencki minister Wojciech Kolarski.

- Otrzymałem zaproszenie od prezydenta Andrzeja Dudy na czwartek rano i oczywiście skorzystam z tego zaproszenia - powiedział Trzaskowski pytany, kiedy spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą. - Zwłaszcza, że jest to dzień przygotowań do rocznicy Powstania Warszawskiego - dodał. - Liczę na konstruktywną rozmowę - podkreślił.

 

Prezydent stolicy przypomniał też, że tego dnia będzie widział się z prezydentem Dudą w ramach obchodów powstania. Z programu zamieszczonego na stronie muzeum Powstania Warszawskiego wynika, że w czwartek Powstańcy Warszawscy spotkają się z prezydentem Andrzejem Dudą i prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim. To spotkanie planowane jest na godz. 11.

 

ZOBACZ: Hołownia: czekam na rozmowę z Trzaskowskim, nie z podwykonawcami

 

Prezydent Andrzej Duda podczas wieczoru wyborczego 12 lipca zaprosił swojego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego na spotkanie do Pałacu Prezydenckiego. Miało do niego dojść jeszcze tego samego wieczoru. Kandydat KO nie pojawił się wówczas w Pałacu, tłumacząc, że z takim spotkaniem należy poczekać do ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów.

 

WIDEO: Trzaskowski: Liczę na konstruktywną rozmowę.

  

Dopytywany później podczas medialnych wywiadów Trzaskowski zapewniał, że chce się spotkać z prezydentem, a do spotkania na pewno dojdzie np. 31 lipca, przy okazji obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego.

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie