Wilczy gang i nowe historie Kazimierza Nóżki - o Bieszczadach z dreszczykiem

Polska
Wilczy gang i nowe historie Kazimierza Nóżki - o Bieszczadach z dreszczykiem
Polsat News
Przewodnikiem jest Kazimierz Nóżka, najbardziej znany polski leśnik

To drugi, po beststllerowej „Niedźwiedzicy z Baligrodu”, tom opowieści o Bieszczadach. Tym razem motywem przewodnim książki Marcina Szumowskiego są wilki. Czy czekają nas kolejne opowieści z dreszczykiem?

W najnowszej książce Marcina Szumowskiego, reportera Polsat News odkrywamy zwyczaje wilków, śledzimy pasjonujące przygody i przełomowe życiowe momenty. Unikalna relacja z życia zwierząt w Bieszczadach staje przed nami otworem.

 

ZOBACZ: Rozmawiający z wilkami. Ekipa Polsat News towarzyszyła leśniczemu w nocnej schadzce

 

Spotykamy niedźwiedzie kradnące pszczelarzom miód, wilki jedzące jabłka, znikające jelonki, dostojne puszczyki i inne, małe i duże zwierzęta, których leśne życie widoczne jest tylko dla doświadczonych obserwatorów.

 

Autor książki i jego rozmówca byli gośćmi Polsat News:

  

 

Przewodnikiem naszego redakcyjnego kolegi jest Kazimierz Nóżka, najbardziej znany polski leśnik, który po bieszczadzkich lasach wędruje od tak dawna, że stał się kopalnią niezwykłych górskich anegdot, historii z dreszczykiem, wzruszających opowieści o relacjach rodzinnych zwierząt.

 

ZOBACZ: Wymyśl maszynę do zbierania truskawek i zostań milionerem

 

Marcin Szumowski poznał Kazka kilka lat temu przy okazji swojej pracy dziennikarskiej. Postanowił przekazać szerszemu gronu odbiorców wiedzę i doświadczenie tego nietuzinkowego człowiek.

 

sgo/Oficyna 4EM/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie