Zabójstwo pod Łowiczem. 16-latka wielokrotnie ugodzona nożem

Polska
Zabójstwo pod Łowiczem. 16-latka wielokrotnie ugodzona nożem
Polsat News
Świadkami ataku byli domownicy - brat ofiary, ojciec i babcia. Natychmiast wezwano pomoc, ale nastolatki nie udało się uratować

Nastolatka zginęła w sobotę, gdy kosiła trawę przed domem w Dzierzgowie pod Łowiczem. Śmiertelne ciosy zadał jej 22-letni znajomy, mieszkaniec sąsiedniej miejscowości. W trakcie rozmowy niespodziewanie wyciągnął nóż i wielokrotnie dźgnął dziewczynę. Następnie uciekł w stronę pobliskiego lasu.

Prokuratura łowicka i policja wyjaśniają okoliczności zbrodni, do której doszło w sobotę ok. godz. 14 w Dzierzgowie (woj. łódzkie) w okolicach Łowicza.

 

ZOBACZ: Zabił sołtysa i groził jego córce. Nowe ustalenia ws. tragedii we wsi Zbrza

 

16-latka latka kosiła trawę, kiedy pojawił się jej znajomy. 22-letni mieszkaniec sąsiedniej miejscowości niespodziewanie wyciągnął nóż i zadał nastolatce liczne ciosy. Uciekł w stronę pobliskiego lasu.

 

Zabójstwo dziewczyny widzieli jej brat, ojciec i babcia 

 

Świadkami ataku byli domownicy - brat ofiary, ojciec i babcia. Natychmiast wezwano pomoc, ale nastolatki nie udało się uratować.

 

ZOBACZ: 15-latek ugodził nożem o rok starszego kolegę

 

Napastnik porzucił na miejscu narzędzie zbrodni. Zatrzymany został ok. kilometra od miejsca ataku. Szedł zakrwawiony drogą, co zwróciło uwagę przechodzącego tamtędy policjanta.

 

Świadkami ataku byli domownicy - brat ofiary, ojciec i babcia. Natychmiast wezwano pomoc, ale nastolatki nie udało się uratowaćPolsat News
Świadkami ataku byli domownicy - brat ofiary, ojciec i babcia. Natychmiast wezwano pomoc, ale nastolatki nie udało się uratować

 

Mężczyzna był trzeźwy, pobrano mu krew pod kątem badań na obecność środków odurzających. Trwają czynności na miejscu tragedii.

 

Zatrzymany został ok. kilometra od miejsca atakuPolsat News
Sprawca zatrzymany został ok. kilometra od miejsca ataku

 

grz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie