Wypadek na hulajnodze w stolicy. Kobieta zmarła, sprawca z zarzutami

Polska
Wypadek na hulajnodze w stolicy. Kobieta zmarła, sprawca z zarzutami
piqsels
Kobieta nie zapanowała nad pojazdem i hulajnoga wywróciła się.

W szpitalu zmarła kobieta, która ucierpiała w wypadku na elektrycznej hulajnodze, do którego doszło pod koniec czerwca – poinformował w środę nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy policji. Mężczyzna usłyszał zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym usłyszał mężczyzna, który jechał z 23-letnią znajomą na elektrycznej hulajnodze – poinformował w środę nadkom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy policji. W pewnym momencie pojazd wywrócił się. Kobieta zmarła w szpitalu.

 

Narkotyki i alkohol

 

Do wypadku doszło w nocy 30 czerwca na ulicy Mokotowskiej. Elektryczną hulajnogą podróżowały dwie osoby. Dziewczyna stała z przodu, a chłopak z tyłu.

 

ZOBACZ: Wybuch w Warszawie. Przyczyną mogła być eksplozja elektrycznej hulajnogi

 

Jak informowała wcześniej policja, w pewnym momencie kobieta nie zapanowała nad pojazdem i hulajnoga wywróciła się. 23-latka miała ponad 2 promile alkoholu we krwi. Była również pod wpływem narkotyków. 26-letni mężczyzna także miał promil alkoholu we krwi.

 

23-latka doznała poważnych obrażeń i w ciężkim stanie została odwieziona do szpitala. Jak przekazał w środę nadkom. Robert Szumiata kobieta niestety zmarła.

msl/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie