Wieczór Wyborczy "Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020"

Polska
Wieczór Wyborczy "Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020"
Polsat News
Wieczór wyborczy "Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020" w Polsacie News, Polsacie i w portalu polsatnews.pl

Wieczór wyborczy Polsat News, najbardziej rzetelnej stacji informacyjnej w Polsce. W programie gorące komentarze gości, reakcje kandydatów, opinie internautów, dane statystyczne, a także wirtualny Pałac Prezydencki - to wszystko z wykorzystaniem nowoczesnych technologii telewizyjnych.

Wieczór wyborczy "Polska Wybiera - Wybory Prezydenckie 2020" w niedzielę, 12 lipca, od 19:50 w Polsat News i w portalu Polsatnews.pl, a od 20:50 również w Polsacie. Program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a towarzyszą im Piotr Witwicki, Michał Stela i Artur Molęda. 

 

Komentarze na bieżąco

 

Zbliża się decydujące starcie w walce o fotel Prezydenta. Kogo wybiorą Polacy? Jaka będzie Polska przez kolejne 5 lat? O tym przekonamy się już w niedzielę, 12 lipca. Pierwsze sondażowe wyniki widzowie będą mogli poznać oglądając wieczór wyborczy "Polska Wybiera".

 

Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski będą rozmawiać z zaproszonymi do studia gośćmi: politykami, ekspertami i publicystami.

 

Relacje ze sztabu ubiegającego się o reelekcję Prezydenta RP Andrzeja Dudy będą przeprowadzać Mira Skórka i Marcin Fijołek. W sztabie Rafała Trzaskowskiego będą obecni Dariusz Ociepa i Grzegorz Kępka. To jednak nie wszystko co redakcja stacji przygotowała na ten wieczór.

 

Tym razem ponownie w powietrze wzbije się Newscopter Polsat News z Bartoszem Kwiatkiem na pokładzie, by pokazać widzom z lotu ptaka m.in. bieżącą sytuację przed lokalami wyborczymi.

 

Pierwsze sondażowe wyniki

 

W studio Polsat News, Michał Stela zaprezentuje szereg interesujących danych związanych z wynikami wyborów prezydenckich m.in. jakiego wyboru dokonali głosujący w poprzedniej turze na pozostałych kandydatów? Czy po kolejnych dwóch tygodniach kampanii do urn poszło więcej osób?

 

Z wirtualnego Pałacu Prezydenckiego Piotr Witwicki, koordynator Polsatnews.pl, będzie na bieżąco prezentował najciekawsze opinie internautów, których na pewno nie zabraknie tego wieczoru. To wszystko będzie możliwe dzięki zastosowaniu technologii rzeczywistości rozszerzonej.

 

W trakcie wieczoru wyborczego widzowie dowiedzą się więcej o tym, jak powstają wyniki sondażowe, o czym z przedstawicielem firmy IPSOS porozmawia Artur Molęda.

 

Najchętniej oglądany wieczór wyborczy

 

"Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020" będzie realizowany z trzech studiów Telewizji Polsat: studia głównego "Wydarzeń" i Polsat News, publicystycznego oraz wirtualnego. Program potrwa do godziny 2:00.

 

Wieczór wyborczy emitowany w niedzielę, 28 czerwca był najchętniej oglądanym w historii Polsat News. Ogłoszenie pierwszych sondażowych wyników I tury zobaczyło łącznie w Polsacie i Polsat News ponad 1,7 mln widzów.

 

Wieczór wyborczy w Polsat News uzyskał największą widownię od początku istnienia stacji. Tylko w Polsacie i Polsacie News widzowie mogli zobaczyć pełne przemówienia Prezydenta Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego, czyli kandydatów, którzy zmierzą się w II turze wyborów 12 lipca.

 

ZOBACZ: "Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020" najchętniej oglądanym wieczorem wyborczym w historii PN

 

Program uzyskał również wiele pozytywnych opinii wśród internautów za bezstronność i rzetelność. Polsat News według ostatnich badań przeprowadzonych przez firmę IBRiS na zlecenie Onetu najbardziej rzetelnie relacjonował kampanię wyborczą przed I turą wyborów prezydenckich. 

luq/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie