KSW 53 transmisja. Gdzie oglądać na żywo? Karta walk

Polska
KSW 53 transmisja. Gdzie oglądać na żywo? Karta walk
Polsat Sport
Mateusz Gamrot na ceremonii ważenia przed galą KSW 53

W sobotę 11 lipca odbędzie się gala KSW 53. W walce wieczoru Mateusz Gamrot zmierzy się z Normanem Parkiem. W klatce zobaczymy też m.in. Borysa Mańkowskiego, Marcina Wrzoska, Tomasza Drwala czy Andrzeja Grzebyka. Transmisja KSW 53 w systemie PPV. Gdzie oglądać galę w TV i online? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie!

Gamrot oraz Parke nie lubią się od dawna i nawet tego nie ukrywają. Widzieliśmy to podczas pierwszej walki, którą minimalnie wygrał ten pierwszy, a także pod czas drugiej, która zakończyła się "no contest". Przed ich trzecim starciem oczywiście oglądaliśmy wzajemne prowokacje, ale gorąco zrobiło się dopiero w tym tygodniu. Szczególnie po występie w magazynie "Koloseum", kiedy to prawie doszło do rękoczynów, a obu zawodników musiał rozdzielać współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

 

ZOBACZ: Awantura w studiu Polsatu Sport. Prowadzący musieli rozdzielać gości

 

Poszło m.in. o wagę Parke'a. Irlandczyk miał wielokrotnie problem ze zmieszczeniem się w limicie wagowym. Niestety, w piątek sprawdziły się najgorsze obawy. Parke najpierw nie pojawił się na porannym ważeniu, a później na głównej ceremonii otwartej dla kibiców. Okazało się, że nie uda mu się osiągnąć limitu wagi lekkiej. To postawiło walkę wieczoru KSW 53 pod sporym znakiem zapytania. Gamrot chciał jednak tej walki i na jego prośbę ma ona zostać przeprowadzona na dystansie mistrzowskim.

Kawulski: Norman do ostatniej minuty próbował zrobić limit

 

Maciej Kawulski w rozmowie z Polsatsport.pl przyznał, że Irlandczyk nie pojawił się na ceremonii ważenia, gdyż do ostatniej chwili próbował zejść do określonego limitu, ale nie dał rady. - Nie namawialiśmy Normana, by przyjeżdżał na ważenie, bo do ostatniej minuty próbował zrobić ten limit w saunie. Widziałem to, jak byłem w hotelu. Jest bardzo odwodniony i w tej sytuacji ważniejsze jest to, jak będzie się czuł w sobotę podczas walki niż dzień wcześniej na ważeniu - stwierdził.

 

WIDEO: rozmowa Rafała Miżejewskiego z Mateuszem Gamrotem

  

Gala KSW 53 to nie tylko pojedynek wieczoru. Wcześniej rozstrzygnie się konflikt Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem. Obaj podsycają go od dłuższego czasu, chociaż ten pierwszy przyznał, że on tylko odpowiada, a wszystko nakręca "Polish Zombie". Będzie to starcie w wadze lekkiej, do której Mańkowski wraca po długiej przerwie. Jak w niej wypadnie?

 

ZOBACZ: Mistrz świata w boksie złapał złodzieja. Policjanci nie byli zachwyceni

 

Po pięciu latach zobaczymy też Tomasza Drwala, a w klatce KSW zadebiutuje podwójny mistrz FEN Andrzej Grzebyk, który jak zwykle zachwycił stylem na ceremonii ważenia.

 

- Nie czuję żadnej presji czy tremy. Jestem szczęśliwy, że tu jestem. Naprawdę ciężko pracowałem przez dziesięć lat, żeby znaleźć się w tym miejscu. Zdobyłem dużo w sportach walki, ale nie osiadłem na laurach, dalej ciężko trenowałem. Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa, przyszedłem tutaj namieszać, odebrać to co polskie. Tomek [Jakubiec – przyp. red.] jest moim kolejnym celem, który muszę przejść. Jestem niesamowicie zmotywowany i nie mogę się doczekać - zapowiedział.

 

Jak zamówić galę KSW 53 w Cyfrowym Polsacie?


Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w wyjątkowej cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:


• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,

• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.


Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.


Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności,
• BLIK-a – dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej OTT.


Jak obejrzeć galę KSW 53 w IPLI?


Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 53: Reborn, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.pl oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk gali KSW 53

 

Mateusz Gamrot (15-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) - Norman Parke (28-6-1-1NC, 4 KO, 12 Sub)

Borys Mańkowski (20-8-1, 3 KO, 8 Sub) vs Marcin Wrzosek (14-6, 5 KO, 3 Sub)
Tomasz Drwal (21-5-1, 13 KO, 5 Sub) vs Łukasz Bieńkowski (5-3, 2 KO)
Andrzej Grzebyk (16-3, 9 KO, 3 Sub) vs Tomasz Jakubiec (10-2, 4 KO, 1 Sub)
Roman Szymański (12-5, 1 KO, 3 Sub) vs Filip Pejić (14-3-2, 9 KO, 3 Sub)
Artur Sowiński (20-11-2NC, 7 KO, 7 Sub) vs Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO)
Kamil Szymuszowski (17-6, 3 KO, 4 Sub) vs Michał Pietrzak (8-4, 2 KO, 2 Sub)
Sebastian Przybysz (6-2, 3 KO, 1 Sub) vs Jakub Wiłkacz (10-2-1, 8 Sub)

Polsat Sport
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie