Wieczór wyborczy w Polsat News [OGLĄDAJ]

Polska
Wieczór wyborczy w Polsat News [OGLĄDAJ]
Polsat News
Program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski

Multimedialny wieczór wyborczy w Polsat News i na polsatnews.pl od godziny 19:50, a od 20:50 również w Polsacie. Program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Sprawdź pierwsze sondażowe wyniki i posłuchaj relacji reporterów oraz analiz gości – polityków, ekspertów, publicystów.

"Polska  Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020" poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. O godzinie 21:00 przedstawią pierwsze sondażowe wyniki wyborów przygotowane przez firmę IPSOS.

 

Reporterzy Polsat News będą obecni tego dnia w sztabach wyborczych wszystkich 11 kandydatów startujących w wyścigu o fotel prezydenta. Będą też obecni w różnych miejscach Polski, by najlepiej i najszybciej przekazać widzom najważniejsze informacje tego dnia.

 

Komentarze ekspertów

 

Tego wieczoru nie zabraknie gorących komentarzy, które w studiu Polsat News przedstawią zaproszeni goście – politycy z pierwszych stron gazet, eksperci i publicyści.

 

Internet i media społecznościowe na pewno będą wrzały w niedzielę od informacji i opinii. Najciekawsze z nich będzie wyszukiwać redakcja portalu polsatnews.pl. A prezentować i analizować je będzie przez cały wieczór wyborczy Piotr Witwicki, koordynator redakcji portalu.

 

Wideo: oglądaj wieczór wyborczy w Polsat News 

Michał Stela przedstawi dane o tym, jak głosowali obywatele Polski w podziale na różne grupy – ze względu na wiek, płeć czy miejsce zamieszkania, gdzie najchętniej oddawano głosy na poszczególnych kandydatów, kto był najpopularniejszy w wybranych grupach wiekowych, czy jak głosowały największe miasta w Polsce a jak tzw. małe ojczyzny. A wszystko to przy użyciu najnowocześniejszej techniki telewizyjnej i Augmented Reality (rzeczywistości rozszerzonej).

 

Również dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w studio, Bartosz Kurek zabierze w programie "Polsat Wybiera" widzów Polsat News przed wirtualny Pałac Prezydencki, by przedstawić arkana pracy najważniejszej osoby w państwie.

 

Program "Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020" od godziny 19:50 na antenie Polsat News i na portalu polsatnews.pl. O godzinie 20:50 wieczór wyborczy będzie emitowany również w Polsacie głównym.

 

"Polska Wybiera – Wybory Prezydenckie 2020" będzie realizowane z trzech studiów Telewizji Polsat. 

 

Rosnąca popularność

 

Coraz więcej widzów ogląda Polsat News, a luty to kolejny miesiąc rosnącej popularności kanału. Polsat News ogląda codziennie ponad 3 mln widzów, a luty 2020 był jednym z najlepszych miesięcy w historii stacji. Główne wydanie "Wydarzeń" o 18:50 oglądało w lutym na antenie Polsatu i Polsatu News średnio 2,3 miliona widzów. Stacja zyskuje również w rankingach cytowalności.

 

Polsat News miał w lutym największe wzrosty spośród wszystkich kanałów newsowych w Polsce.

  • Polsat News ogląda codziennie ponad 3 miliony widzów
  • Kolejny miesiąc z rzędu Polsat News ma rosnące wyniki oglądalności w ujęciu rok do roku
  • Bardzo dobre wyniki uzyskało główne wydanie "Wydarzeń" i "Wydarzenia 15:50"
  • Polsat News drugą najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną w styczniu 2020 (ponad 1400 cytowań) w raporcie Instytutu Monitorowania Mediów.

Rosnąca oglądalność to wynik między innymi bardzo dobrej pracy zespołu stacji, którą ogląda ponad 3 miliony widzów każdego dnia.

luq/ Polsat News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie