Obsceniczne zachowanie Polaka zszokowało plażowiczów we Włoszech. Usłyszał zarzuty

Świat
Obsceniczne zachowanie Polaka zszokowało plażowiczów we Włoszech. Usłyszał zarzuty
Zdjęcie ilustracyjne, fot. Wikimedia.org/Davide Papalini
Wykonywał obsceniczne czynności, leżąc na jednej z łodzi wyciągniętych na brzeg

47-letni Polak został przyłapany na masturbowaniu się na plaży Murcarolo w Nervi (w pobliżu Genui). Plaża była pełna ludzi, a mężczyzna, od którego policjanci wyczuli zapach alkoholu, wykonywał obsceniczne czynności, leżąc na jednej z łodzi wyciągniętych na brzeg. Turysta został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Popularna wśród genueńczyków plaża w starej wiosce rybackiej Nervi jest pod stałym nadzorem inspektorów, którzy kontrolują, czy przestrzegane są zasady m.in. zachowania dystansu społecznego, które wprowadzono z powodu epidemii koronawirusa. 

 

Leżał w łodzi z opuszczonymi spodniami

 

Jedna z agentek pilnujących plaży zauważyła ​​mężczyznę leżącego z opuszczonymi spodniami na łodzi. Był doskonale widoczny zarówno z plaży, jak i drogi biegnącej powyżej niej oraz pobliskich skał. 

 

ZOBACZ: Polka opalała się na balkonie we Włoszech. Znaleziono ją martwą

 

Kobieta poprosiła o interwencję dwóch mężczyzn, współpracowników, którzy sprawdzali pobliską plażę. Kiedy pracownicy służb porządkowych podeszli do mężczyzny, ten przez cały czas nie przestawał zachowywać się nieobyczajnie. Trzeba było siłą zmusić go do podciągnięcia spodni i zejścia z łodzi.

 

Przyłapano go już wcześniej 

 

Będący pod wpływem alkoholu 47-latek został przeszukany i doprowadzony do posterunku policji na Piazza Ortiz. Tam okazało się, że został w kwietniu został już przyłapany na podobnej czynności, ale wówczas nie został ukarany. 

 

ZOBACZ: Makabryczne odkrycie w rzymskim mieszkaniu. Martwa Polka, ślady krwi

 

Włoskie media zauważają, że kilka minut po interwencji służb porządkowych, na plaży, kilka metrów obok miejsca, w którym przebywał Polak, przeszła matka z małym dzieckiem.    

 

Śledczy uznali, że w miejscu, w którym doszło do przestępstwa, zwykle przebywają dzieci i postawili Polakowi zarzuty karne.

grz/hlk/ liguriaoggi.it
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie