Kwaśniewski: do noszenia brody zachęcają mnie szczególnie panie

Polska
Kwaśniewski: do noszenia brody zachęcają mnie szczególnie panie
Polsat News
Aleksander Kwaśniewski w programie "Gość Wydarzeń"

Gdy Aleksander Kwaśniewski tkwił w Szwajcarii, bo z powodu pandemii nie mógł wrócić do Polski, postanowił zapuścić brodę. W programie "Gość Wydarzeń" był pytany, jak czy będzie ją nosił już zawsze. - Tego nie wiem, natomiast mam dużo słów zachęty, szczególnie ze strony pań, więc może to potrwa dłużej.

W marcu, gdy za sprawą epidemii koronawirusa wiele krajów zamknęło granice, a przewoźnicy lotniczy zawiesili połączenia, Kwaśniewski utknął w Szwajcarii. Do tego kraju wybrał się na narty i przez dłuższy czas nie mógł wrócić do Polski.

 

Prowadzący sprawdził, czy broda jest prawdziwa

 

W międzyczasie na twarzy byłego prezydenta pojawił się zarost. Było go widać np. w maju, gdy Kwaśniewski również rozmawiał z Bogdanem Rymanowskim w "Gościu Wydarzeń", ale przy pomocy Skype'a. W środę obaj spotkali się już w studiu. 

 

ZOBACZ: Kwaśniewski o pomyśle Gowina: namawiałbym, żeby rozmawiać o wydłużeniu kadencji prezydenta do 7 lat (artykuł z maja)

 

- Kiedy pan był jeszcze w Szwajcarii i rozmawialiśmy przez Skype'a, powiedziałem sobie, że sprawdzę, czy pańska broda jest prawdziwa. Okazało się, że faktycznie jest. Czy to piętno, które zostanie z panem do końca? - zapytał Rymanowski na początku rozmowy.

 

Były prezydent odpowiedział, że jeszcze nie wie, na jak długo pozostawi zarost. - To moja osobista "walka" z wirusem - zażartował.

 

WIDEO: Fragment programu "Gość Wydarzeń" z Aleksandrem Kwaśniewskim

 

  

 

Czy Kwaśniewski "pożyje oszczędniej"? 

 

Kwaśniewski dodał, że do noszenia brody zachęcają go szczególnie panie. - Żona jest bardzo "za" zarostem; rozumiem, że potrzebowała zmiany. Cieszę się, że tylko na brodzie się skończyło - mówił. 

 

ZOBACZ: Jak samemu obciąć włosy? Ostrzygliśmy się pod okiem specjalistki

 

Rymanowski zauważył, że dzięki temu, jego gość może "pożyć oszczędniej" i zaoszczędzić na maszynkach do golenia. - To chyba nie jest tak, bo usłyszałem, że usługi barberskie to dość droga sprawa - podsumował Kwaśniewski.

 

O całej rozmowie z Aleksandrem Kwaśniewskim w programie "Gość Wydarzeń" piszemy tutaj

wka/ml/ polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie