"Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i Gomory". List wójta ws. LGBT

Polska
"Ludzkość spotka kara większa od Sodomy i Gomory". List wójta ws. LGBT
Twitter/Andrzej Głaz - Wójt Gminy Tuszów Narodowy
""Każdego człowieka obowiązuje na pierwszym miejscu prawo Boże" - twierdzi wójt gminy Tuszów Narodowy

"Każdego człowieka obowiązuje na pierwszym miejscu prawo Boże", a "ideologia LGBT za cel swój postawiła sobie wprowadzenie wszelkiego zła" - brzmi list, który wójt gminy Tuszów Narodowy wysłał do Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. To odpowiedź samorządowca na działania RPO, który skierował do sądów administracyjnych skargi na uchwały rad gmin o przeciwdziałaniu "ideologii LGBT".

Rzecznik Praw Obywatelskich zaskarżył do sądów administracyjnych uchwały samorządów dotyczące LGBT. Taką uchwałę podjął także samorząd podkarpackiej gminy Tuszów Narodowy.

 

Wójt montował dekalog, odpowiada RPO

 

Teraz wójt tej gminy, Andrzej Głaz, znany między innymi z pomysłu zamontowania na ścianach szkół w gminie Tuszów marmurowych tablic z dekalogiem, postanowił odpowiedzieć Adamowi Bodnarowi. Napisał do niego list.

 

Pismo opublikowała Anna Błaszczak-Banasiak, dyrektorka Zespołu ds. Równego Traktowania w Biurze RPO. "Dedykuję wszystkim, którzy w ostatnich dniach utrzymywali, że Polska to otwarty i tolerancyjny kraj, w którym nikt nie dyskryminuje gejów" - napisała na Twitterze.

 

"Opowiedzenie się po stronie tęczowej zarazy"

 

"Wycofanie stanowiska o Przeciwdziałaniu ideologii LGBT oznaczałoby opowiedzenie się po stronie tęczowej zarazy, jaką jest wspomniana diaboliczna ideologia i wyrażenie zgody na demoralizację najmłodszego pokolenia począwszy od przedszkola" - napisał wójt, który jest członkiem zarządu rzeszowskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości.

 

ZOBACZ: Młodzieżówka Kukiz'15 za związkami partnerskimi. "Równość wobec prawa"

 

"Każdego człowieka obowiązuje na pierwszym miejscu prawo Boże ustanowione dla wszystkich pokoleń całej ludzkości, które jest ponad prawem stanowionym przez człowieka" - dodał wójt.

 

"Świat opętany przez szatana, erotyzm i seks"

 

Jak stwierdził "ideologia LGBT za cel swój postawiła sobie wprowadzenie wszelkiego zła". "Obecny świat znajdujący się pod wpływem ideologii LGBT został opętany przez szatana, erotyzm i seks. Patrząc na to, co obecnie się dzieje można przypuszczać, że dzisiejszą ludzkość spotka kara większa od tej jaka spotkała Sodomę i Gomorę, które zostały spopielone" - dodał.

 

Jak napisał, "człowiek, który odrzucił Boga może innych obdarowywać tylko własną głupotą i złem piekła, co widać na przykładzie ideologii LGBT".

zdr/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie