Opel wbił się w tira wyładowanego drewnem i spłonął. Kierowca nie żyje [ZDJĘCIA]

Moto
Opel wbił się w tira wyładowanego drewnem i spłonął. Kierowca nie żyje [ZDJĘCIA]
fot. Policja Mława
Opel Astra po uderzeniu w tira z drewnem zapalił się i doszczętnie spłonął. Kierowca nie żyje.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 7 pomiędzy Glinojeckiem a Mławą. Samochód osobowy uderzył w ciężarówkę z drewnem i spłonął. Jego kierowca nie żyje, zginął na miejscu. Pożar ugasiła straż pożarna. Przyczynę zdarzenia ustala policja.

- Tuż przed godz. 11:00 w poniedziałek na drodze krajowej nr 7 w Dalni doszło do zderzenia samochodu osobowego Opel Astra z samochodem ciężarowym marki Daf - przekazała asp. szt. Anna Pawłowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

 

Tir był wypełniony balami drewna.

 

- W momencie zderzenia z ciężarówką, opel zapalił się. Jego kierowca zginął na miejscu - powiedziała asp. sztab. Pawłowska.

 

Ciężarówka, wskutek uderzenia wjechała do rowu. Kierujący nią nie odniósł obrażeń, jak sprawdzili na miejscu policjanci - był trzeźwy.

 

ZOBACZ: Zderzenie trzech aut. Wśród poszkodowanych kobieta w ciąży i dzieci

 

Pożar pojazdu ugasiła straż pożarna. Po południu w poniedziałek trwał rozładunek naczepy ciężarówki, która przewoziła drzewo. Z pomocą specjalistycznego sprzętu pojazd miał być wyciągnięty z rowu.

 

Przyczyny i przebieg zdarzenia ustalają policjanci z wydziału ruchu drogowego.

 

Droga została zamknięta. Pojazdy ciężarowe kierowane są objazdami wyznaczonymi przez Mławę i rondo w Glinojecku. Kierowcy samochodów osobowych mogą korzystać z objazdów przez Żurominek i Mdzewo.

 

Kierowca astry nie przeżył wypadku.KPP Mława
Kierowca astry nie przeżył wypadku.

 

 

emi/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie