Auto uderzyło w drzewo. Zginęli dwaj mężczyźni

Polska
Auto uderzyło w drzewo. Zginęli dwaj mężczyźni
Ochotnicza Straż Pożarna w Łukcie
Śmiertelny wypadek w miejscowości Wynki koło Łukty (woj. warmińsko-mazurskie)

Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku drogowym, do którego doszło w niedzielę w nocy w miejscowości Wynki koło Łukty (woj. warmińsko-mazurskie) - poinformowała policja. Samochód, którym podróżowali, uderzył w przydrożne drzewo.

Jak poinformowała asp. Anna Balińska z ostródzkiej policji, kierujący samochodem osobowym 35-latek z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Wraz z nim podróżowało dwóch pasażerów w wieku 21 i 22 lat.

 

ZOBACZ: Ciężarówka wjechała w auto osobowe. Troje dzieci w szpitalu, ich matka zginęła na miejscu

 

- Starszy z pasażerów zginął na miejscu. Dwie pozostałe osoby z ciężkimi obrażeniami przetransportowano do szpitala. Kierowca zmarł w szpitalu - dodała policjantka.

 

 

Do wypadku doszło na lokalnej drodze. Auto uderzyło w drzewo przodem, od strony pasażera. Na miejscu wypadku pracowały trzy zespoły ratownictwa medycznego, wezwano też śmigłowiec LPR. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, żeby wydobyć poszkodowanych z rozbitego pojazdu. Według policji uczestnicy tego wypadku to mieszkańcy powiatu ostródzkiego.

 

Na razie nie wiadomo, czy mężczyzna kierujący autem był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane przez policję pod nadzorem ostródzkiej prokuratury.

luq/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie