12 urodziny Polsat News. Dziękujemy, że jesteście z nami

Polska
12 urodziny Polsat News. Dziękujemy, że jesteście z nami
Polsat News
Prawie 70% Polaków ogląda Polsat News

12 urodziny Polsat News. Dokładnie 7 czerwca 2008 roku o 7 rano rozpoczęliśmy nadawanie naszego kanału informacyjnego. Najlepszym prezentem jest zaufanie widzów, a na nie możemy liczyć od samego początku.

Zawsze byliśmy ciekawi świata. Jego problemy przybliża redakcja zagraniczna i korespondenci w Waszyngtonie, Brukseli, Rzymie i Berlinie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

 

Nasza kamera obecna była na Światowych Dniach Młodzieży w Polsce i podczas wyboru papieża Franciszka. Nasi reporterzy na miejscu relacjonowali także wybory głów państw naszych najważniejszych partnerów i sąsiadów.

 

 

Czasem musimy mówić o rzeczach złych, jak zamachy terrorystyczne w Paryżu, czy Manchesterze i światowe konflikty, na przykład ten w Donbasie, czy na Bliskim Wschodzie. Ale mówimy rozważnie i uczciwie. Gdy zaczynaliśmy, Polsat News docierał do zaledwie 15 proc. Polaków. Dziś prawie 70 proc. z nich jest z nami.

 

Polsat News to także imprezy sportowe. Byliśmy razem z naszymi siatkarzami, gdy zdobywali złoto MŚ. Kibicowaliśmy naszym olimpijczykom, piłkarzom i skoczkom.

 

ZOBACZ: "Domowe rozgrywki": pizza, zazdrość i sąsiedzi - Czechoscy w nowym domu

 

Siła autorskich programów

 

Od niedawna na naszej antenie emitujemy cztery wydania "Wydarzeń". O 12:50, 15:50, 18:50 i 21:50. Redakcja "Nowego Dnia" na stałe zagościła już na antenie Polsatu. A wszystko to w najnowocześniejszym, całkowicie zautomatyzowanym studiu oddanym do użytku w październiku 2018 roku.

 

Polsat News to nie tylko telewizja - wzajemne wsparcie Polsat News i portalu polsatnews.pl pozwala być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Dzięki współpracy, rzetelności i szybkiej reakcji, portal osiąga rekordowe wyniki. Kolejny z nich padł w kwietniu.

 

Dziękują widzowie i goście

 

Od rana do redakcji płyną życzenia od widzów i gości programów. Cala ekipa bardzo dziękuje za wszystkie cieple słowa. 

Urodzinowe życzenia złożył nam także Rafał Trzaskowski: 

 

 

 

sg/zdr/ Polsat News, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie