Aerosmith nie zagra w lipcu w Krakowie. Koncert przełożono, wiemy, co z biletami

Kultura
Aerosmith nie zagra w lipcu w Krakowie. Koncert przełożono, wiemy, co z biletami
Wikimedia.org/Selbymay
Aerosmith miał odbyć swoją europejską trasę z okazji 50-lecia istnienia

Zaplanowany na 12 lipca koncert Aerosmith został odwołany. Organizatorzy poinformowali, że amerykański zespół rockowy z Bostonu zagra za rok, 5 lipca 2021. Organizator podjął decyzję w sprawie biletów.

Zespół Aerosmith, grający w charakterystycznym stylu, będącym mieszanką hard rocka i bluesa, miał odbyć swoją europejską trasę z okazji 50-lecia istnienia.

 

ZOBACZ: OFF Festival w Katowicach odwołany. Podano nowy termin

Pierwszy koncert w ramach European Tour miał się odbyć w sobotę 13 czerwca w Mediolanie. Później Aerosmith miał wystąpić w Szwajcarii, Belgii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Danii i na Węgrzech, aby zakończyć jubileuszową trasę 27 lipca w Niemczech. 

 

Bilety zachowują ważność

 

Koncerty jednak odwołano. "Uważnie obserwujemy bezprecedensową sytuację i stało się jasne, że z powodu koniecznych środków ostrożności podjętych na całym świecie, koncert nie będzie mógł się odbyć w pierwotnie zaplanowanym terminie. Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę" - poinformował organizator koncertu w krakowskiej Tauron Arenie Live Nation Polska. 

 

Według informacji organizatora fani amerykańskiej grupy, w składzie: Steven Tyler (wokal), Joe Perry (gitara), Brad Whitford (gitara), Tom Hamilton (bas) i Joey Kramer (perkusja), będą mogli usłyszeć ją za rok - 5 lipca 2021.

 

ZOBACZ: Andrea Bocelli w pustej katedrze. "Kto śpiewa, modli się dwa razy"

 

Aerosmith to legenda amerykańskiej muzyki, ze sprzedanymi ponad 150 milionami albumów na całym świecie oraz z niezliczoną liczbą nagród. Zespół powstał latem 1970 w Sunapee, w stanie New Hampshire, ale jesienią tego roku przeniósł się do Bostonu w Massachusetts. 

 

W 2001 grupa została wprowadzona do Rock and Roll Hall of Fame.

grz/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie