Patostreamerka transmitowała pobicie 19-latka. Później przeprosiła fanów za wulgarny język

Polska
Patostreamerka transmitowała pobicie 19-latka. Później przeprosiła fanów za wulgarny język
Pixabay/Free-Photos
Pokrzywdzony oraz sprawcy nie znali się wcześniej, byli "znajomymi" z sieci

Okładali pięściami, kopali, a pobicie 19-latka relacjonowali w internecie. Nie znali się wcześniej, byli jedynie "znajomymi" z sieci, a powodem awantury miała być kłótnia, do której doszło w mediach społecznościowych. Sprawców pobicia czekają surowe konsekwencje.

Kilka dni temu zamojska policja dostała zgłoszenie o pobiciu młodego mężczyzny na jednym z osiedli w mieście.

 

Znajomość z sieci

 

Policjanci ustalili, że do 19-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, który był w Zamościu, przyjechały trzy młode osoby - dwóch mężczyzn i kobieta. Na ich prośbę 19-latek wyszedł z mieszkania.

 

Po krótkiej wymianie zdań jeden z mężczyzn zaczął bić pięściami i kopać pokrzywdzonego po całym ciele.

 

ZOBACZ: W barze pobili 32-latka, bo był policjantem

 

Później napastnicy zabrali telefon 19-latka i odjechali. Kobieta transmitowała zdarzenie w sieci.  

 

Nastolatek musiał przejść operację

 

Prawdopodobnie do zdarzenia doszło z powodu kłótni i obraźliwych wpisów na jednym z portali społecznościowych. Pokrzywdzony oraz sprawcy nie znali się wcześniej, byli "znajomymi" z sieci.

 

19-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala i musiał przejść operację. "Zaatakowany chłopak ma połamaną szczękę i wybite zęby" - ustalił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który nagłośnił informację o brutalnym ataku.

 

Atakiem na 19-latka zajmują się już organa ścigania.

 

WIDEO: materiał "Wydarzeń" 

Policjanci z Zamościa zatrzymali 18-latkę z Warszawy, która namawiała do pobicia i nagrywała zajście na telefon, jednocześnie transmitując je w internecie. Ustali także dwóch mężczyzn, którzy zostali dziś zatrzymani w Warszawie. To mężczyźni w wieku 19 i 20 lat. Policjanci z Zamościa wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 

Złamali zakaz przemieszczania się

 

Za to co zrobili grozi do pięciu lat więzienia i poważne kary finansowe. Pomijając rozbój - jadąc tydzień temu z Warszawy do Zamościa agresorzy złamali zakaz przemieszczania się związany z koronawirusem.

 

- I tutaj mogą spodziewać się również kary do 30 tysięcy złotych za złamanie tego zakazu - podkreśliła asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej policji. 

 

Patostreamerka już przeprosiła w sieci swoich fanów. Nie za napaść, ale za wulgarny język w czasie transmisji. 

 

- To jak mówię na tym filmiku, to jak się zachowuję... To jest wstyd. Jak to wygląda, nawet jakby moja babcia to zobaczyła, to co by ona sobie o mnie pomyślała - mówiła 18-latka na nagraniu.

pgo/hlk/luq/ polsatnews.pl, Wydarzenia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie