Pijana matka wypadła z okna, pod opieką miała 3-letnie dziecko

Polska
Pijana matka wypadła z okna, pod opieką miała 3-letnie dziecko
PAP/Darek Delmanowicz
Kobieta wypadła z mieszkania w trakcie mycia okien

29-latka podczas opieki nad 3-letnim chłopcem wypadła z okna na parterze. Kobieta miała blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Jej sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny.

Wczoraj dyżurny z włodawskiej komendy po godzinie 8:00 otrzymał zgłoszenie ws. kobiety, która leżała pod jednym z bloków we Włodawie (woj. lubelskie).

 

Na miejscu mundurowi ustalili, że kobieta wypadła z mieszkania w trakcie mycia okien. W wyniku upadku doznała urazu głowy. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, 29-latce udzielono pomocy

 

Dzieckiem zaopiekował się wujek

 

Podczas dochodzenia funkcjonariusze policji zauważyli, że w jej mieszkaniu przebywa 3-letnie dziecko. Matka opiekowała się nim, mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. O całym zdarzeniu został poinformowany wujek małoletniego. Mężczyzna zaopiekował się chłopcem.

 

ZOBACZ: Policjanci zaczekali do końca mszy i wręczyli mandat. Duchowny go nie przyjął

 

Obecnie policja prowadzi jeszcze dochodzenie ws. okoliczności zdarzenia. Incydent zostanie również zgłoszony do sądu rodzinnego

 

Mundurowi zwracają się do każdego z apelem, by nieprawidłowości związane z opieką nad dziećmi, były zawsze zgłaszane służbom. Jak zaznaczają, taka postawa może zapobiec tragedii, a także pomóc w podjęciu wczesnych i koniecznych działań opiekuńczych.

 

ms/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie