"Koronuj Jezusa a nie wirusa". Ks. Dominik Chmielewski w Świątyni Opatrzności Bożej

Polska
"Koronuj Jezusa a nie wirusa". Ks. Dominik Chmielewski w Świątyni Opatrzności Bożej
Polsat News
Ks. Dominik Chmielewski

- Często modlimy się w ten sposób, że adorujemy swój ból, problem, cierpienie. Nie, adoruj Jezusa. Nie swój ból i cierpienie. Dzisiaj tylu z nas cierpi z powodu pandemii. Proszę cię, abyś nie koronował wirusa, ale Jezusa. Koronuj Jezusa a nie wirusa - powiedział ks. Dominik Chmielewski w homilii podczas niedzielnej mszy św. w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Ksiądz zachęcał, by "uwolnić pandemię miłości, zaufania i totalnej wiary w tego, który jest Panem życia i śmierci".

 

- Koronuj Jezusa w swoim sercu. Adoruj Jezusa, on jest Panem życia i śmierci. To on ma moc zachować cię od każdego wirusa - wskazał ks. Dominik Chmielewski. 

 

WIDEO: cała homilia ks. Dominika Chmielewskiego 

W niedziele widzowie Polsat News i polsatnews.pl mogą oglądać o godz. 9:00 mszę świętą nadawaną ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. W Polsat Rodzina o godzinie 10:30 jest z kolei emitowane nabożeństwo dla dzieci. 

 

Polsat Rodzina to stacja o profilu familijnym. W ofercie widzowie znajdą programy poradnikowe, edukacyjne bajki dla dzieci, rodzinne seriale i filmy, magazyny i serie popularnonaukowe oraz programy o tematyce chrześcijańskiej. Szefem kanału Polsat Rodzina jest Marek Zając. Polsat Rodzina zajmuje 52 pozycję na dekoderach Cyfrowego Polsatu.

luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie