Zamiast w miejscu kwarantanny, siedział nagi na łące

Polska
Zamiast w miejscu kwarantanny, siedział nagi na łące
Polsat News

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego otrzymali zgłoszenie, że na łące siedzi nagi mężczyzna. 31-latek tłumaczył, że wrócił z zagranicy. Dlatego umówił się z kolegą na spotkanie przy kieliszku. Wskutek licznych perypetii został bez odzieży na środku pola. Funkcjonariusze zawieźli go od razu na oddział zakaźny.

W niedzielę rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie gm. Jarczów na łące siedzi nagi mężczyzna.

 

Zmieniał wersje wydarzeń

 

Na miejsce został wysłany patrol policji. Mieszkaniec powiatu tomaszowskiego zaczął się mętnie tłumaczyć, zmieniał wersje.

 

W końcu przyznał, że w zeszłym tygodniu przekroczył granicę z Niemcami. Podczas odprawy wypełnił kartę informacyjną i w związku z obowiązkiem poddania się kwarantannie przebywał u swojego kolegi.

 

ZOBACZ: Nagi mężczyzna zaatakował policjanta zabezpieczającego Pol'And'Rock Festival. Został zatrzymany

 

Mężczyźni w sobotę pili do późnych godzin wieczornych alkohol.

 

Gdy kolega poszedł spać, jego kompan od kieliszka wybrał się do swojego domu. Policjantom tłumaczył, że podczas przeprawy wpadł niespodziewanie w bagno i zamoczył ubranie. Gdy się wydostał musiał odzież zdjąć. Dodał również, że potem nie miał już sił iść dalej do domu.

 

Z łąki prosto na oddział zakaźny

 

Mężczyzna został karetką przetransportowany na oddział zakaźny tomaszowskiego szpitala.

 

Teraz odpowie przed sądem za złamanie obowiązku kwarantanny. Policja nie poinformowała, czy kolega mężczyzny także będzie musiał spędzić dwa tygodnie w izolacji spowodowanej ryzykiem zakażenia chorobą Covid-19.

emi/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie