Wstrzymano pracę nad nowym odcinkiem "Przyjaciół"

Kultura
Wstrzymano pracę nad nowym odcinkiem "Przyjaciół"
Instagram/Jennifer Aniston
Koronawirus pokrzyżował plany "Przyjaciół"

Na walce z koronawirusem skupiają się niemal wszystkie państwa świata. Z powodu pandemii w ostatnim czasie wiele planów filmowych zawiesiło pracę. Wśród nich jest m.in. ekipa, która miała pracować nad powstaniem specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele".

Plotki na temat powrotu kultowej produkcji krążyły od lat. Jednak dopiero w lutym informacja ta została potwierdzona przez odtwórców głównych ról. Po 16 latach bohaterowie amerykańskiego serialu mieli spotkać się ponownie.

 

Premiera odcinka w USA była planowana na początek maja – miał być wyemitowany z okazji powstania serwisu streamingowego HBO Max. Zdjęcia miały rozpocząć się już w przyszłym tygo-dniu

 

Zobacz: Fundacja Biedronki przeznaczy 50 mln zł na pomoc seniorom

 

"Przyjaciele" odkładają spotkanie

 

Dziś już wiemy, że tak się nie stanie - plany pokrzyżował kornawirus. Odwołano dni zdjęciowe w poniedziałek i wtorek.

 

ZOBACZ: #ZOSTAŃWDOMU! Weekend z Polsatem 20-22 marca

 

Obecnie w Hollywood większość planów filmowych jest zamykana. To odpowiedź na wytyczne w kwestii walki z koronawirusem, mówiących o tym, by ograniczyć gromadzenie się dużej liczby osób w jednym miejscu. Ma to uniemożliwić błyskawiczne rozprzestrzenianie się choroby

 

Jak donosi Entertainment Weekly, HBO Max wciąż ma jeszcze nadzieję, że stracony czas uda się nadrobić, a premiera specjalnego odcinka odbędzie się w zaplanowanym terminie.

 

Kultowa produkcja

 

Amerykańska produkcja "Przyjaciele" opowiada o perypetiach paczki przyjaciół mieszkających na Manhattanie w Nowym Jorku.

Tytułowych bohaterów zagrali: Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Ku-drow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), David Schwimmer (Ross) oraz Matthew Perry (Chan-dler).

 

ZOBACZ: Samotny George jednak nie był ostatnim przedstawicielem swojego gatunku?

 

Serial był wyświetlany w ponad 100 krajach, a jego finałowy odcinek w USA obejrzało 52,5 mln osób. Produkcja zdobyła m.in. 6 stauetek Emmy m.in. za najlepszy serial komediowy. Z kolei Jennifer Aniston za swoją rolę otrzymała w 2003 r. Złotego Globa.

 

ms/bas/ independent.co.uk, ew.com, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie