"Partia zawodowych sodomitów". Braun z Konfederacji komentuje wystąpienie Biedronia

Polska
"Partia zawodowych sodomitów". Braun z Konfederacji komentuje wystąpienie Biedronia
Polsat News
Grzegorz Braun o ugrupowaniu Roberta Biedronia: partia zawodowych sodomitów

- Ten pan akurat nie powinien należeć do malkontentów – powiedział Grzegorz Braun (Konfederacja), komentując w Polsat News konferencję Roberta Biedronia. Kandydat Lewicy na prezydenta, przed siedzibą TVP krytykował podpisanie przez Andrzeja Dudę noweli ustawy przyznającej rekompensatę w wysokości 1,95 mld zł dla telewizji publicznej i Polskiego Radia.

- To jest po prostu tchórzostwo. Prezydent Duda okazał się człowiekiem, który, kiedy decydował się los ludzi chorych, ludzi potrzebujących, którym trzeba było ratować życie, to poświęcił ich na rzecz dobra partii politycznej, na rzecz PiS-u - mówił kandydat Lewicy na prezydenta na briefingu w Warszawie przed siedzibą TVP przy ul. Woronicza.

 

- Jeżeli ma (Duda - red.) odrobinę honoru, to nie powinien kandydować w tych wyborach, nie powinien być kandydatem na najwyższy urząd prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Panie prezydencie Duda, pięć lat zmarnował pan. Niech się pan wycofa z tego wyścigu prezydenckiego - apelował Biedroń i przypomniał, że Andrzej Duda przysięgał na konstytucję, że będzie dbał o dobro wspólne, a tymczasem podpisując nowelizację ustawy - jak mówił Biedroń - zdeptał ustawę zasadniczą.

 

WIDEO: cała konferencja Roberta Biedronia

  

 

"Nie można słuchać wywodu pana posła"

 

Konferencję skomentował Braun, który był gościem programu "Polska Wybrała". - Ten pan (Biedroń - red.) akurat nie powinien należeć do malkontentów, pamiętam jak wiosną ubiegłego roku telewizja reżimowa godzinami transmitowała konwencję partii zawodowych sodomitów pod wodzą kandydata Biedronia – powiedział polityk Konfederacji.

 

- Nie można słuchać tego wywodu pana posła – powiedziała Karolina Pawliczak (Lewica).

 

WIDEO: fragment programu "Polska Wybrała" w Polsat News

  

 

Braun dokończył jednak myśl na temat TVP. - Myślę, że to najwyższy czas, żeby przestać sobie wyrywać tę telewizję z rąk, a uwolnić rynek mediów w Polsce – zakończył.

luq/ Polsat News, polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie