Zabójstwo w Brzydowie. Nie żyje 43-latka zamordowana młotkiem i nożem, córka w szpitalu

Polska
Zabójstwo w Brzydowie. Nie żyje 43-latka zamordowana młotkiem i nożem, córka w szpitalu
Polsat News
Męzczyzna zaatakował dwie samotnie mieszkające kobiety.

Nad ranem młody mężczyzna wtargnął do domu w Brzydowie w gminie Ostróda (woj. warmińsko-mazurskie). Zaatakował dwie mieszkające tam kobiety. Starsza zmarła wskutek odniesionych obrażeń, a jej 20-letnia córka, która próbowała ratować matkę, została kilkakrotnie zraniona nożem. Policja, która zatrzymała domniemanego sprawcę, nie informuje o motywach, które nim kierowały.

Reporter Polsat News ustalił, że mężczyzna w chwili ataku mógł być pijany. Został zatrzymany i będzie przesłuchiwany przez policję po wytrzeźwieniu.

 

Według "gazety Olsztyńskiej" policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o atak na kobiety. Miał on być znany kobietom.

 

Zatrzymany mężczyzna ma 28 lat i nie należy do rodziny zaatakowany kobiet. Prawdopodobnie to chłopak 20-latki - dowiedziała się reporterka Polsat News Anna Mioduszewska. 

 

Starsza z kobiet została zabita młotkiem i nożem - ustaliła telewizja Polsat News. Ranna 20-latka z ranami klatki piersiowej i uda zadanymi ostrym narzędziem została przewieziona śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie.

 

- 20-letnia Dominika leży w szpitalu. Stan kobiety jest bardzo ciężki, trafiła na stół operacyjny. Lekarze walczą o jej życie - dowiedział się reporter Polsat News.

 

ZOBACZ: Atak nożownika w Krakowie. Policja zatrzymała podejrzanego

 

- Mężczyzna wtargnął do domu pokrzywdzonych i zaatakował kobiety. Po tym zdarzeniu zbiegł - powiedziała rzeczniczka policji.

 

W piątek po południu nadal na miejscu zbrodni trwały oględziny policji z udziałem prokuratury.

 

Mężczyzna miał być znajomym kobiet, który spotykał się z nimi od niedawna. Do tej pory nie prowadzono z podejrzewanym mężczyzną, żadnych czynności, ze względu na to, że w jego krwi było 2,5 promila alkoholu.

 

 

WIDEO: Do zabójstwa w Brzydowie doszło w piątek wcześnie rano. Sprawca został zatrzymany

  

hlk/ Polsat News, polsatnews.pl, "Gazeta Olsztyńska"
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie