Zmarła była partnerka księcia Harry'ego i prowadząca "Love Island"

Świat
Zmarła była partnerka księcia Harry'ego i prowadząca "Love Island"
PAP/EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA
Caroline Flack pracowała m.in. w ITV, BBC oraz Channel 4

"Możemy potwierdzić, że nasza Caroline zmarła dzisiaj, 15 lutego" - brzmi fragment oświadczenia ws. śmierci brytyjskiej prezenterki. Ciało Caroline Flack zostało odnalezione w jej domu. Gwiazda popełniła samobójstwo - jak poinformował prawnik rodziny Flack. Niebawem miał ruszyć proces, w którym kobieta była oskarżona o napaść na byłego partnera.

W ubiegłym roku brytyjska prezenterka miała włamać się do domu Lewisa Burtona, angielskiego tenisisty, z którym była w związku. Według medialnych doniesień, kobieta miała uderzyć go w głowę lampą, kiedy spał. Ponadto, jego mieszkanie zostało zdemolowane.

 

Caroline nie przyznała się jednak do winy, ale po całym incydencie zrezygnowała z prowadzenia programu "Love Island". Jednocześnie podkreśliła, że ten program był jej całym światem.

 

 

W czwartek Caroline Flack zamieściła na Instagramie swój ostatni post z okazji walentynek. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Caroline (@carolineflack)

 

 

"Prosimy, by nie próbowano się z nami kontaktować"

 

Caroline Flack pracowała m.in. w ITV, BBC oraz Channel 4. Na swoim koncie miała również rolę prowadzącej w brytyjskiej wersji X-Factor. W 2009 roku wygrała program "Dancing on Wheels" . Kilka lat temu Caroline była w związku z księciem Harrym.

 

Na profilach programu "Love Island" oraz stacji ITV  przekazano kondolencje rodzinie zmarłej gwiazdy.

W oświadczeniu, rodzina prosiła media uszanowanie ich prywatności w trym trudnym czasie. "Prosimy, by nie próbowano się z nami kontaktować lub/i fotografować" – podkreślili bliscy Caroline Flack.

ms/luq/ independent.co.uk, edition.cnn.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie