Książę Harry i księżna Meghan - w jaki sposób chcą sami zarabiać?

Świat
Książę Harry i księżna Meghan - w jaki sposób chcą sami zarabiać?
Wikimedia/Northern Ireland Office
Zgoda królewskiego urzędnika do spraw herbów, by słowo "royal" pojawiło się na koszulkach czy długopisach, to nie jedyny problem. Pojawili się też chętni do zarabiania na nazwie "Sussex Royal"

Pisanie książek, dokumenty dla Netflixa czy sprzedaż gadżetów sygnowanych nazwą "Sussex Royal". Co czeka Harry'ego i Meghan? Media na całym święcie zastanawiają się jaki sposób na zarabianie pieniędzy wybierze książęca para.

Plan miał być prosty. Wycofać się z rodzinnych obowiązków i zacząć żyć na własny rachunek - zarabiając jednak na książęcym pochodzeniu Harry’ego.

 

- Nie potrafię sobie wyobrazić firmy, która nie chciałaby z nimi współpracować – powiedziała Diana Pearl z magazynu "Adweek".

 

ZOBACZ: Harry i Meghan nie będą używać tytułów królewskich. Zwrócą pieniądze do budżetu państwa

 

Para wpadła nawet na pomysł, by zarejestrować nazwę "Sussex Royal". Po to, by sprzedawać usługi i produkty z własnym logo.

 

"Sugeruje coś, czego nie ma"

 

- Według mnie nie będzie na to zgody. Kolegium do spraw heraldyki uzna, że to niewłaściwe, bo sugeruje coś, czego nie ma – podkreślił szef Brand Fiance David Haigh.

 

 

Zgoda królewskiego urzędnika do spraw herbów, by słowo "royal" pojawiło się na koszulkach czy długopisach, to nie jedyny problem. Pojawili się też chętni do zarabiania na nazwie "Sussex Royal".

 

Pojawiły się różne "trole"

 

- Od momentu, gdy Harry i Meghan zapowiedzieli, ze zamierzają zarabiać pojawiły się różne "trole", które też chcą zarejestrować tę nazwę jako znak towarowy. Już próbowano w Europie i Ameryce. To kwestia czasu, aż zrobi to ktoś w Chinach, a oni będą musieli walczyć o odzyskanie nazwy – przypomniał Haigh.

 

Wideo: Jaka przyszłość czeka Harry'ego i Meghan?

  

 

Staną do walki z australijskim lekarzem

 

Meghan i Harry’ego czeka również batalia z australijskim lekarzem. Do brytyjskiego sądu wpłyną wniosek mężczyzny, który kwestionuje prawo książęcej pary do używania nazwy "Sussex Royal".

 

Nie wiadomo, w jaki sposób go udokumentował. Przed Sussexami długa walka sądowa. To oznacza, że muszą znaleźć inny sposób zarabiania pieniędzy, by dojść do finansowej samodzielności.

 

ZOBACZ: Urodziny Michelle Obamy. Były prezydent USA opublikował osobiste zdjęcia

 

- Obamowie dostali 60 milionów dolarów za serię programów dla Netflixa i 50 milionów dolarów za napisanie książek. Harry i Meghan też tak mogą – powiedział David Haigh.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today I stopped by @politicsprose, a local bookstore here in DC, to celebrate the one-year anniversary of Becoming. It’s hard to believe that it’s already been a year since I shared my story with the world. Since the #IAmBecoming tour came to a close, I found myself reflecting on many of the conversations I had with so many of you—from the book clubs and community groups I visited to all the thoughtful comments and conversations we had online. I noticed so many of us face a common challenge—that no matter who we are or where we come from, too often, we convince ourselves that our stories don’t matter. So, as we approach a New Year, I wanted to find a way to help us all embrace our own stories. That’s what the Becoming Journal is all about—reflecting on our lives, especially the tiniest details. That’s how we can keep becoming—by seeing our stories for the powerful truths that they are, and then, by reaching out to each other and embracing all the vulnerability, the wisdom, and the twists and turns that both make our journeys so unique—and bind us together so tightly. I’m so excited to share the journal with you. Starting tomorrow, you can get your own copy at becomingmichelleobama.com.

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)

 

Ale czy taki sposób zarabiania pieniędzy da Meghan i Harry'emu wymarzone życie, dla którego zrezygnowali oddając tytuł królewski? O tym przekonamy się z pewnością w najbliższym czasie. 

ms/msl/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie