Urodziny Michelle Obamy. Były prezydent USA opublikował osobiste zdjęcia

Świat
Urodziny Michelle Obamy. Były prezydent USA opublikował osobiste zdjęcia
Twitter/ Barack Obama
Barack Obama podzielił się z fanami serią zdjęć, na których okazuje czułość swojej żonie

Była pierwsza dama USA obchodzi dzisiaj 56. urodziny. Barack Obama postanowił je uczcić, publikując na Twitterze kilka osobistych zdjęć pary. Internauci przyłączyli się do życzeń i przypomnieli z tej okazji inne zdjęcia Obamów, które w przeszłości zdobyły ogromną popularność w internecie.

"Jesteś moją gwiazdą w każdej scenie. Wszystkiego najlepszego, kochanie!" - napisał w piątek Barack Obama na swoim Twitterze. Pod postem zamieścił serię nieformalnych zdjęć ze swoją żoną Michelle. Pełne serdecznej czułości fotografie są wykonane w konwencji fotobudki.

 

Na jednym z nich widać, że była pierwsza dama trzyma w dłoni pilot do samowyzwalacza. Można więc przypuszczać, że zdjęcia powstały spontanicznie i w prywatnych okolicznościach.

 

 

#HappyBirthdayMichelleObama

 

W pierwszej godzinie od udostępnienia wpisu pojawiło się pod nim kilkaset tysięcy polubień, a licznik "serduszek" dalej rósł w zawrotnym tempie. Średnio co sekundę przesuwał się o kolejny tysiąc.

 

Fani byłej pary prezydenckiej w komentarzach pod wpisem zaczęli zamieszczać inne zdjęcia Obamów, które w przeszłości cieszyły się dużą popularnością. Pojawiły się także znane GIF-y - na jednym z nich stanowcza Michelle wyrywa z dłoni Baracka smartfona. Życzenia dla byłej prezydentowej internauci oznaczają hashtagiem #HappyBirthdayMichelleObama.

 

 

Michelle, ulubienica Amerykanów

 

Barack i Michelle Obama poznali się w 1988 roku, kiedy Michelle pełniła funkcję jego doradczyni. Trzy lata później para zaręczyła się, do ślubu natomiast doszło w 1992. Para ma dwie córki 21-letnią Malię Ann i 18-lenią Natashę.

 

ZOBACZ: Michelle Obama najbardziej podziwianą kobietą; pokonała Hillary Clinton

 

W 2018 roku Michelle Obama opublikowała swoją autobiografię, która w Polsce ukazała się pod tytułem "Becoming. Moja Historia". Książka została przetłumaczona na ponad 20 języków i ukazała się w kilkudziesięciu krajach.

 

W 2018 i 2019 roku była prezydentowa została okrzyknięta "najbardziej podziwianą kobietą w USA" w sondażu przeprowadzanym przez amerykański Instytut Gallupa - najstarszy na świecie ośrodek badania opinii społecznej.

 

Barack Obama był prezydentem USA przez dwie kadencje, w latach 2009-2017.

bia/bas/ polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze