"Są państwo nauczycielami życia". Para prezydencka na Dzień Babci i Dziadka

Polska
"Są państwo nauczycielami życia". Para prezydencka na Dzień Babci i Dziadka
Twitter/ Kancelaria Prezydenta
Treść listu opublikowano m.in. na Twitterze Kancelarii Prezydenta

Prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda złożyli życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. "Są Państwo dla swoich wnuków wyjątkowymi osobami, nauczycielami życia, cierpliwymi słuchaczami i prawdziwymi przyjaciółmi" - napisała para prezydencka.

Para prezydencka we wpisie opublikowanym na stronie prezydenta złożyła życzenia z okazji obchodzonego we wtorek Dnia Babci oraz Dnia Dziadka.

 

"Są Państwo dla swoich wnuków wyjątkowymi osobami, nauczycielami życia, cierpliwymi słuchaczami i prawdziwymi przyjaciółmi. Towarzyszą im, poświęcając swój czas i okazując życzliwość, a dzieląc się życiowym doświadczeniem i mądrością, stają się przewodnikami na drodze ku dorosłości" - czytamy.

 

 

ZOBACZ: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Policja ostrzega seniorów przed oszustami

 

"Niech dobro spotyka się z wdzięcznością"

 

"Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w wychowanie wnuków. Za to, że przekazują Państwo wartości, że kształtują postawy i zaszczepiają dobre wzorce. To ważne i odpowiedzialne zadanie, ale i wielkie szczęście móc dzielić się z najbliższymi miłością i troską. Niech radość i duma z wnuków, tych młodszych i tych już dorosłych, nieustannie Państwu towarzyszą, a okazane dobro zawsze spotyka się z wdzięcznością" - pisze para prezydencka.

 

ZOBACZ: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Czego życzą sobie z okazji swoich świąt?

 

"Życzymy wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności. Niech to szczególne święto stanie się okazją do tego, by doświadczać rodzinnego ciepła. Niech każdego dnia otacza Państwa serdeczność i dobroć najbliższych, a życiowa satysfakcja i poczucie szczęścia stale Państwu towarzyszą" - kończą życzenia prezydent i Pierwsza Dama.

ac/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie