Pamela Anderson wzięła sekretny ślub. Jej wybranek to znany producent

Kultura
Pamela Anderson wzięła sekretny ślub. Jej wybranek to znany producent
Glenn Francis, PacificProDigital.com
"Przez 35 ostatnich lat pragnąłem tylko Pameli" - powiedział producent Jon Peters

Aktorka Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż. Gwiazda "Słonecznego Patrolu" w prywatnej ceremonii na Malibu poślubiła Jona Petersa, producenta takich filmów jak m.in. "Batman", "Rain Man" i "Narodziny Gwiazdy". Anderson i Peters spotykali się w przeszłości - ich związek przetrwał wówczas niecałe 3 lata.

O ślubie pary poinformował "The Hollywood Reporter". Ceremonia odbyła się w poniedziałek, 20 stycznia. Do tej pory związek był utrzymywany w tajemnicy.

 

ZOBACZ: Cameron Diaz została mamą. To pierwsze dziecko aktorki

 

- Pamela nigdy nie osiągnęła pełni artystycznego potencjału. Jeszcze zabłyśnie w prawdziwy sposób. Nie kochałbym jej tak mocno, gdybym skupiał się tylko na wyglądzie zewnętrznym. Piękne dziewczyny są wszędzie, ale przez ostatnie 35 lat pragnąłem tylko Pameli. Sprawia, że szaleję, ale w dobry sposób. Inspiruje mnie, a ja chronię ją, bo na to zasługuje - powiedział Jon Peters w rozmowie z "The Hollywood Reporter".

 

Odrzuciła oświadczyny przez różnicę wieku

 

74-letni producent po raz pierwszy dostrzegł Anderson pod koniec lat 80-tych na imprezie magazynu "Playboy". Jak wspominał producent we wcześniejszym wywiadzie dla "The Hollywood Reporter", modelka miała wówczas ok. 19 lat.

 

- Starałem się ją przekonać, żeby zostawiła pozowanie i zajęła się czymś innymi. Odpowiedziała, że chyba mnie pogięło - opowiadał Peters. Ostatecznie Anderson związała się z o 22 lata starszym producentem. Ich związek trwał od 1989 r. do 1991 r. W pewnym momencie jednak modelka odrzuciła oświadczyny Petersa, tłumacząc to różnicą wieku.

- Pamiętam, że powiedziałem jej wtedy, że za 30 lat ta różnica nie będzie miała znaczenia - dodał producent.

 

Piąty ślub

 

54-letnia Pamela Anderson pochodzi z Kanady. Jest najbardziej znana z roli ratowniczki C.J Parker w serialu "Słoneczny Patrol". Show był emitowany w latach 1989-99 oraz 99-2001 pod zmienioną nazwą "Słoneczny Patrol: Hawaje". Przełożyło się to na 11 pełnych sezonów.


ZOBACZ: Black Friday w... parafii. Przez cały weekend śluby i chrzty za darmo

 

Anderson w przeszłości czterokrotnie wychodziła za mąż: za perkusistę zespołu "Mötley Crüe" Tommy'ego Lee (byli małżeństwem w latach 1995-98), piosenkarza Kida Rocka (wyszła za niego w lipcu 2006 r., rozwiedli się w listopadzie 2006 r.) oraz dwukrotnie za zawodowego gracza w pokera Ricka Salomona (ślub został anulowany w 2008 r., drugi trwał od stycznia 2014 roku do kwietnia 2015 roku).

 

Jon Peters urodził się 1945 r. Jako producent stał za dwiema wersjami filmu "Narodziny Gwiazdy" - z roku 1976 z Barbarą Streisand w głównej roli oraz z 2018 r. z Lady Gagą. Był też m.in. producentem pierwszego "Batmana" w reżyserii Tima Burtona. Jako producent wykonawczy odpowiadał również za "Rain Mana", który otrzymał Oscara dla najlepszego filmu w roku 1989.

bas/prz/ "The Holywood Reporter", polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie