Pamela Anderson przyleci do Polski. Gwiazda weźmie udział w Warsaw Comic Conie

Kultura
Pamela Anderson przyleci do Polski. Gwiazda weźmie udział w Warsaw Comic Conie
commons.wikimedia.org/CC BY 2.0

Do Polski przyleci odtwórczyni jednej z głównych ról w kultowym "Słonecznym patrolu" - Pamela Anderson. Aktorka i modelka, znana także z licznych sesji do Playboya i skandali, będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Conu - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek, komiksów i gier, który odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Ptak Warsaw Expo.

Pamela Anderson to bez wątpienia ikona lat 90. W Polsce znają ją chyba wszyscy, bo trudno uwierzyć, żeby ktokolwiek nie słyszał o "Słonecznym patrolu", który przez niemal 20 lat gościł na antenach polskich stacji telewizyjnych. Rola seksownej ratowniczki C.J. Parker zapewniła Pameli międzynarodową rozpoznawalność i karierę. Anderson zagrała w sumie w prawie 250 produkcjach i cały czas otrzymuje nowe propozycje telewizyjne i filmowe. Sama również zajmuje się produkcją telewizyjną i filmową. Jest także działaczką na rzecz praw zwierząt. Współpracuje m.in. z PETA (pol. Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt).

 

Modelka i aktorka będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Conu - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek i komiksów, a także gier. Podczas imprezy gwiazda Hollywood spotka się z fanami, będzie odpowiadać na ich pytania, pozować do zdjęć oraz rozdawać autografy. Będzie to pierwsza w historii okazja do spotkania Pameli Anderson w Polsce. Na Warsaw Comic Con zapraszane są światowe gwiazdy z najpopularniejszych - teraz i przed laty - filmów oraz seriali.

 

Atrakcjami imprezy będą także spotkania z autorami fantasy i science fiction, a także strefy tematyczne: filmów i seriali fantasy, komiksów, gier bez prądu (figurkowych, karcianych i planszowych) oraz rywalizacje cosplayerów, czyli ludzi którzy charakteryzacją i grą aktorską wcielają się w postacie z filmów i komiksów.

 

Impreza odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

 

PAP

paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie