"Sylwestrowa Moc Przebojów" na Stadionie Śląskim. Szczęśliwego Nowego Roku!

Kultura
"Sylwestrowa Moc Przebojów" na Stadionie Śląskim. Szczęśliwego Nowego Roku!
Polsat News
Transmisja "Sylwestrowej Mocy Przebojów" od godziny 20:00 w Telewizji Polsat

Wulkan przebojów na Stadionie Śląskim! Nie ma lepszego przepisu na imprezę sylwestrową. W tę wyjątkową ostatnią noc w roku Polsat zagwarantował doskonałą zabawę w rytm największych dyskotekowych przebojów. Wśród nich "Ona by tak chciała" Ronniego Ferrari oraz "Mama ostrzegała" zespołu Daj to głośniej.

Na wyjątkowej scenie zaprezentował się również: DJ Bobo z piosenką "Chihuahua", Layzee Fka Mr President i "Coco Jumbo", Maciej Maleńczuk i "Ostatnia nocka", Sławomir i "Miłość w Zakopanem" oraz Michał Szpak ze swoim "Color Of Your Life" i wiele innych gwiazd. 

 

WIDEO: w "Nowym Dniu" w Polsat News rozmowa z Piotrem Kupichą z zespołu Feel

  

 

ZOBACZ: Ronnie Ferrari i Daj To Głośniej. Podbili internet, wystąpią na "Sylwestrowej Mocy Przebojów"

 

31 grudnia na Stadionie Śląskim było naprawdę gorąco. Wiadomo – tam gdzie są Ślązacy – tam musi być wyśmienita zabawa! Na jednym z największych stadionów w Polsce zapanowała magiczna atmosfera. Młodość i świeżość wprowadzili na scenę przedstawiciele młodego pokolenia: muzyczne odkrycie roku Ronnie Ferrari i autorzy przeboju lata, czyli Daj to głośniej. Ich utwory pobiły wszelkie rekordy popularności.

 

Piosenka "Ona by tak chciała" Ferrari zgromadziła w 4 miesiące od premiery ponad 94 miliony odsłon na Youtube. Z kolei hit lata 2019 pt. "Mama ostrzegała" już w kilka dni po premierze emitowany był w największych rozgłośniach radiowych w Polsce i zanotował dotąd prawie 84 miliony wyświetleń.

 

WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan i Paulina Sykut-Jeżyna w "Nowym Dniu" w Polsat News

  

 

Kto jeszcze da sygnał do dobrej zabawy?

 

Poldczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" usłyszeliśmy najbardziej znanego na świecie czeskiego muzyka Mikolasa Josefa i utwór "Acapella". Jego występ na Eurowizji obejrzało 240 milionów. "Be My Lover" wykona La Bouche a Captain Jack – "Captain Jack".

 

Aż chciałoby się rzec – jak impreza to tylko Sławomir. I rzeczywiście, na Stadionie Śląskim wokalista zaśpiewał kultową już "Miłość w Zakopanem", której sukcesu zazdrościć mogą mu wszystkie młode gwiazdy internetu. W ciągu dwóch lat ten utwór może pochwalić się aż 240 milionami odsłon na Youtube, pomijając niezliczoną liczbę odtworzeń w pozostałych mediach.

 

WIDEO: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak w "Nowym Dniu" w Polsat News

  

 

Michał Szpak wykonał między innymi "Color Of Your Life", ale też zaskoczył fenomenalnymi coverami oraz jak zwykle odlotowymi kreacjami. Z kolei Maciej Maleńczuk pożegnał odchodzący rok "Ostatnią nocką". Ozdobą sylwestrowej nocy stanie się Cleo, która zaprezentuje najważniejsze utwory w swojej karierze: "Za krokiem krok", "Łowcy gwiazd" i "My Słowianie".

 

Enej, Feel, Future Folk

 

Na sylwestrowej scenie zobaczyliśmy i usłyszeliśmy zespół Feel, Enej oraz Future Folk z emanującym zawsze promiennym uśmiechem wokalistą Staszkiem Karpielem – Bułecką. Każdy z artystów wykonał też przeboje spoza swojego repertuaru.

 

Podczas "Sylwestrowej Mocy Przebojów" ponadto swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dwie zwycięskie pary wyłonione w konkursie ogłoszonym w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". 

 

Imponująca scena

 

Na Stadionie Śląskim powstała ogromna scena o całkowitej powierzchni 760 metrów kwadratowych. Szerokość zabudowy scenicznej to 121 metrów a wysokość – 28. Uzupełnia ją prawie 760 mkw ekranów ledowych i 1200 urządzeń oświetleniowych – prawie o 1/3 więcej niż podczas ubiegłorocznego sylwestra.

 

Moc nagłośnienia wyniesie 400 kW, a koncert pokaże 16 kamer. Ciężar sceny to aż 360 ton! Tę gigantyczną transmisję ze Stadionu Śląskiego przygotowuje aż 350 osób.

 

Transmisja "Sylwestrowej Mocy Przebojów" od godziny 20:00 w Telewizji Polsat. 

 

Na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zaprosili: Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja Polsat.

las/luq/msl/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie