Wypadki na A4, jeden po drugim. Dachowanie i auto w powietrzu [WIDEO]

Polska
Wypadki na A4, jeden po drugim. Dachowanie i auto w powietrzu  [WIDEO]
Komisariat Autostradowy w Krakowie
Zaraz po uderzeniu w nasyp, rozbite auto wylądowało na środku pasa autostrady A4 w kierunku Rzeszowa

W czwartek na 406. kilometrze autostrady A4 nieopodal Krakowa dachował samochód. Na miejscu zjawili się policjanci z Komisariatu Autostradowego. Chwilę później kamera w radiowozie nagrała kolejny wypadek. Tym razem kierujący autem mężczyzna czołowo uderzył w nasyp przy drodze.

Wypadki zdarzyły się w czwartek (II dzień Bożego Narodzenia) około godz. 11. Najpierw kierująca autem kobieta, jadąca pasem autostrady A4 w stronę Rzeszowa, nie dostosowała prędkości do panujących warunków, wpadła w poślizg i dachowała. 

 

WIDEO: Relacja reporterki Polsat News z miejsca wypadku

 

  

 

Przybyli na miejsce policjanci KAP oznakowali miejsce zdarzenia i zaczęli udzielać pomocy poszkodowanej. W tym samym czasie kamera, która znajdowała się z tyłu ich radiowozu nagrała kolejny, groźnie wyglądający wypadek. 

 

Samochód przeleciał w powietrzu

 

Tym razem auto wypadło ze swojego pasa ruchu, uderzyło w nasyp równoległy do autostrady, a następnie przeleciało w powietrzu i zatrzymało się w poprzek drogi. Przyczyną również był poślizg i zbyt duża prędkość.

 

ZOBACZ: Wypadek cysterny z olejem na S7. Trasa była zablokowana [WIDEO]

 

"Na szczęście nikt nie poniósł poważnych obrażeń. Apelujemy o dostosowanie prędkości do panujących warunków atmosferycznych" - przekazali funkcjonariusze.

 

Nagranie z drugiego wypadku policja zamieściła na Facebooku.

 

 

Przez kilkadziesiąt minut po wypadkach przejazd obwodnicą Krakowa był znacznie utrudniony. Oba uszkodzone pojazdy zostały już zabrane przez pomoc drogową. 

wka/prz/ polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie