"To czas wybaczania sobie nawzajem"- życzenia od premiera Morawieckiego

Polska
"To czas wybaczania sobie nawzajem"- życzenia od premiera Morawieckiego
KPRM
Premier Mateusz Morawiecki w filmie z okazji Świąt Bożego Narodzenia

- To czas podawania ręki na zgodę. Czas pamiętania o osobach samotnych i słabszych - przypomina premier Mateusz Morawiecki z okazji świąt Bożego Narodzenia. Jako pierwsi publikujemy okolicznościowy film Kancelarii Premiera z życzeniami.

- Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas - od tych słów zaczyna się nagranie KPRM. Kolejni członkowie rodziny, siedzący przy wigilijnym stole tłumaczą, co znaczą dla nich święta.

 

- To czas kiedy jesteśmy razem, kiedy wspólnie zasiadamy do stołu. To czas spotkań bliskich, którzy dawno się nie widzieli - wymieniają.

 

ZOBACZ: "Okażmy serdeczność tym, którzy jej nie doświadczają". Para prezydencka składa świąteczne życzenia

 

"Czas radości, miłości i szczęścia"

 

- To czas kiedy zostawiamy puste miejsce przy stole, pamiętając o ludziach samotnych i słabszych, a także o tych, którzy nigdy już nie zasiądą z nami do wigilijnej wieczerzy. To piękne polskie tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie, z których jesteśmy dumni - rodzinne śpiewanie kolęd, 12 potraw na wigilijnym stole i wspólny udział w pasterce - dodają.

 

- To czas radości, miłości i szczęścia. Pachnących ciast słodyczy i noc, kiedy zwierzęta mówią ludzkim głosem. To czas wybaczania sobie nawzajem. Czas podawania sobie ręki na zgodę. Czas dzielenia się opłatkiem składamy życzenia zdrowia, szczecią pomyślności , powodzenia w życiu zawodowym i osobistym - mówią kolejne osoby na filmie.


- I właśnie tego wszystkiego, w tym niezykłym czasie z całego serca wam życzymy - podsumowuje premier Morawiecki.

 

WIDEO: Pełne nagranie z życzeniami od premiera Mateusza Morawieckiego

  

 

bas/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie