Warmińsko-mazurskie: 26-latek z raną kłutą. Znalazła go rodzina

Polska
Warmińsko-mazurskie: 26-latek z raną kłutą. Znalazła go rodzina
Polsat News

- Policjanci z Mrągowa pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 26-letniego mężczyzny, którego ciało z raną kłutą odnalazła w sobotę rodzina - poinformował rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej policji Tomasz Markowski.

Ciało 26-letniego mężczyzny odnaleźli w jednym z domów w Sorkwitach jego bliscy. - Mężczyzna miał ranę kłutą więc prawdopodobnie doszło do zabójstwa - powiedział rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej policji Tomasz Markowski. Dodał, że ciało na polecenie prokuratora zostało zabezpieczone, a dokładną przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok.

 

Markowski dodał, że w związku z tą sprawą policja nikogo nie zatrzymała.

 

ZOBACZ: Adrian miał kuratora za bójkę ze swoją ofiarą - mówi nam brat zatrzymanego ws. zbrodni w Kołobrzegu

 

Informację o zabójstwie w Sorkwitach jako pierwsze podało radio RMF FM, według którego w domu, w którym znaleziono zwłoki odbywała się wcześniej libacja alkoholowa. - Jest za wcześnie, by to potwierdzić lub temu zaprzeczyć, policjanci wyjaśniają wszystkie szczegóły tej sprawy - powiedział Markowski. 

 

23-latek zabił sąsiada

 

Do innej tragedii doszło w Wielkopolsce. W piątek przed południem w Gowarzewie w gminie Kleszczewo w powiecie poznańskim. 23-letni mężczyzna wtargnął na posesję swojego 32-letniego sąsiada i z nieznanych powodów zaatakował go siekierą. 32-latek został przewieziony do szpitala; nie udało się go uratować, zmarł na stole operacyjnym.

 

ZOBACZ: Bez taryfy ulgowej. Akt oskarżenia po zabójstwie w szkole w Wawrze

 

23-latek został zatrzymany przez policję jeszcze w piątek. Narzędzie zbrodni zostało zabezpieczone przez śledczych.

 

Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa, do którego się przyznał. Podejrzany nie potrafił wyjaśnić motywów swojego zachowania.

luq/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie