Śmierć 16-latka w Kołobrzegu. "Matka znalazła go w kałuży krwi"

Polska
Śmierć 16-latka w Kołobrzegu. "Matka znalazła go w kałuży krwi"
Polsat News
16-latek miał zostać zaatakowany w bloku. Jego ciało znaleziono nad ranem

Ciało 16-latka znaleziono o poranku - przekazał polsatnews.pl asp. Tomasz Kwaśnik z policji w Kołobrzegu. Chłopak miał liczne rany kłute m.in. w okolicy szyi i brzucha. - Nie miał szans na ratunek, zmarł na miejscu - przekazał reporter Wojciech Gaweł, który jest w Kołobrzegu.

- Była godzina 5 rano. Młody 16-letni chłopak wychodził z domu i prawdopodobnie wtedy został zaatakowany przez sprawcę na półpiętrze - relacjonował z Kołobrzegu reporter Polsat News Wojciech Gaweł.

 

"Przeraźliwy krzyk"

 

Na miejscu zbrodni rozstawiona jest niebieska kotara służąca do oględzin. - Pracują technicy kryminalistyki, którzy badają wszelkie ślady - dodał reporter.

 

- Sąsiadów zaalarmował przeraźliwy krzyk. Prawdopodobnie matki tego chłopaka. To ona znalazła go na półpiętrze w kałuży krwi - dowiedział się reporter Polsat News.


- Chłopak miał wiele ran kłutych, zadanych prawdopodobnie nożem. To były przede wszystkim rany szyi i brzucha. Nie miał szans na ratunek. Zmarł na miejscu - przekazał.

 

ZOBACZ: Poszukiwania nożownika, który zaatakował w lesie 60-latka

 

Trwa pościg za napastnikiem

 

Zobacz wideo: Obława na nożownika w Kołobrzegu:

 

  

 

Na miejscu trwają czynności. - Pracuje prokuratura i policja - powiedział polsatnews.pl asp. Tomasz Kwaśnik z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu. Służby nie udzielają dziennikarzom żadnych informacji o sprawie.

 

Reporter przekazał również, że po godzinie 11-tej był świadkiem wyprowadzenia z bloku mężczyzny w kajdankach. - Byliśmy świadkami sceny wyprowadzenia z tego bloku, w którym doszło do zbrodni, mężczyzny w kajdankach. Nie wiemy kto to jest, ale można domniemywać, że może mieć coś wspólnego z tą sprawą - powiedział.

 

Kołobrzeska policja z kolei opublikowała wizerunek domniemanego sprawcy. Na zdjęciach widać w rękach mężczyzny ostre narzędzie.

 

Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu, dyżurny Policji 94 35 33 511 lub 94 35 33 512.

 

Zabójstwo w KołobrzeguPolicja
Zabójstwo w Kołobrzegu
Zabójstwo w KołobrzeguPolicja
Zabójstwo w Kołobrzegu

 

 

las/msl/ polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie