Szaleńczy rajd pijanego 26-latka. Rozbijał samochody, uciekał przed policją

Polska
Szaleńczy rajd pijanego 26-latka. Rozbijał samochody, uciekał przed policją
Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

O poczynaniach mężczyzny policję w Jeleniej Górze poinformowali zszokowani świadkowie. Z ich relacji wynikało że 26-latek wjechał w jedną z ulic pod prąd, następnie uderzył po kolei w peugeota i opla. Na widok policji porzucił swoje auto i zaczął uciekać pieszo.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

 

Pijany wsiadł za kółko na stacji

 

Funkcjonariusze dostali zgłoszenie po godzinie 1 w nocy, o najprawdopodobniej pijanym kierowcy, który odjechał ze stacji paliw. Kilka minut później, ten sam kierowca miał spowodować kolizję drogową i uciec z miejsca zdarzenia. Policjanci pojechali we wskazane miejsce gdzie zastali podejrzanego. Na widok funkcjonariuszy 26-latek rzucił się do ucieczki. Po chwili pościgu mężczyzna został zatrzymany.

 

wypadek Jelenia Górapolicja
wypadek Jelenia Góra

 

ZOBACZ: Pędził mercedesem 300 km/h. Policjanci w bmw mieli problem

 

Kierującym i sprawcą kolizji okazał się 26-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Okazało się, że był nietrzeźwy - miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Policjanci zatrzymali również prawo jazdy kierującego, z uwagi na to, że dokumencie wpisana była nieprawidłowa data urodzenia. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

las/bas/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie