Schetyna gratuluje nowemu szefowi Nowoczesnej

Polska
Schetyna gratuluje nowemu szefowi Nowoczesnej
PAP/Leszek Szymański
Grzegorz Schetyna cieszy się z wyboru nowego przewodniczącego Nowoczesnej

"Dziś rozpoczyna się nowy etap współpracy między Nowoczesną a PO; dziękuję Katarzynie Lubnauer za cztery lata współpracy, nowemu przewodniczącemu Adamowi Szłapce gratuluję i życzę wielu wspólnych zwycięstw i dalszej dobrej współpracy w ramach KO" - napisał w niedzielę lider PO Grzegorz Schetyna.

W niedzielę w Warszawie odbyła się konwencja Nowoczesnej, podczas której Katarzyna Lubnauer złożyła rezygnację z funkcji przewodniczącej ugrupowania. Jego nowym liderem został Adam Szłapka. - Musimy się na nowo zdefiniować. Dzisiaj mówimy: Nowoczesna restart - podkreślił nowy lider partii.

 

Zmiany w Nowoczesnej skomentował w niedzielę na Twitterze Grzegorz Schetyna.

 

ZOBACZ: Jest nowy przewodniczący Nowoczesnej

 

"Dziś rozpoczyna się nowy etap współpracy między Nowoczesną a Platformą. Bardzo dziękuję Katarzynie Lubnauer za cztery lata współpracy. Nowemu przewodniczącemu Adamowi Szłapce gratuluję i życzę wielu wspólnych zwycięstw i dalszej dobrej współpracy w ramach Koalicji Obywatelskiej" - napisał lider PO.

 

 

Klub Koalicji Obywatelskiej jest drugim co do wielkości klubem w Sejmie. Tworzą go posłowie PO, Nowoczesnej, Inicjatywy Polskiej i Zielonych.

emi/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie