Złodziej okradł mieszkanie. Zostawił po sobie napis na ścianie i... dowód osobisty

Polska
Złodziej okradł mieszkanie. Zostawił po sobie napis na ścianie i... dowód osobisty
Zdj. ilustracyjne/Pixabay/geralt
Policja poinformowała, że trwają poszukiwania włamywacza

Złodziej, który włamał się do mieszkania w Rzeszowie, ukradł wyposażenie, a na ścianie zostawił zaskakujące przesłanie dla właściciela. Włamywacz był jednak na tyle nieuważny, że zgubił na miejscu przestępstwa swój dowód osobisty.

Do włamania doszło kilka dni temu na jednym z osiedli w Rzeszowie. Właściciel mieszkania wybrał się wieczorem do filharmonii. Pod jego nieobecność dom został splądrowany przez złodzieja.

Zniknął telewizor i sprzęt RTV oraz inne cenne przedmioty. Złodziej czuł się na tyle pewnie, że na ścianie w pokoju zostawił napis: "Mieszkanie jest moje, wielkie dzięki".

 

ZOBACZ: Potknął się uciekając po napadzie na jubilera w Londynie. Tłum nie miał litości


Oprócz "przesłania", rabuś zostawił w mieszkaniu również swój dowód osobisty. Znaleziono go pod łóżkiem. Prawdopodobnie wypadł mu w czasie rabunku.

Według nieoficjalnych informacji, dowód należy do mężczyzny, który kilka dni wcześniej wyszedł z zakładu karnego w Uhercach Mineralnych.

 

Policja poinformowała, że trwają poszukiwania włamywacza.

 

- Nikogo w tej sprawie jeszcze nie zatrzymano, nikomu nie postawiono zarzutów, więcej w tej sprawie będzie wiadomo za kilka dni - poinformował Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

dk/luq/ Nowiny24, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie