Zjechała z drogi i dachowała na posesji. Nagranie "ku przestrodze"

Moto
Zjechała z drogi i dachowała na posesji. Nagranie "ku przestrodze"
KWP w Krakowie
Na pomoc kobiecie ruszyli świadkowie zdarzenia

Kierująca osobowym renault straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Po chwili uderzyła w ogrodzenie i dachując wpadła na jedną z posesji przy drodze. Do zdarzenia doszło w Podczerwonem w Małopolsce. Film z miejsca zdarzenia opublikowali policjanci.

Kobieta straciła panowanie nad samochodem na łuku drogi. "O mały włos nie doszło do zderzenia z pojazdem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Całe szczęście, że w tamtej chwili nikt nie szedł chodnikiem i nikogo nie było na podwórku" - czytamy w komunikacie policji.

 

ZOBACZ: Potrącił 15-latkę na pasach i uciekł [WIDEO]

 

"Konieczne jest dostosowanie prędkości"

 

Na pomoc kobiecie ruszyli z pomocą świadkowie zdarzenia. Kierująca wyszła z pojazdu o własnych siłach. Z urazem głowy została przewieziona do szpitala, ale jej obrażenia okazały się niegroźne. W momencie zdarzenia kierująca była trzeźwa.

 

WIDEO: dachowanie na posesji w Podczerwone (Małopolskie)

 

  

 

"To nagranie pokazuje, jak bardzo niebezpieczna jest nadmierna prędkość. Pamiętajmy, że czasami nawet ta dozwolona w danym miejscu, wcale nie oznacza prędkości bezpiecznej. Konieczne jest dostosowanie jej do panujących warunków drogowych i atmosferycznych" - przypominają funkcjonariusze.

 

ZOBACZ: Cysterna spadła z wiaduktu. Kierowca zginął na miejscu [WIDEO]

bas/hlk/ Polsat News, polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze