Półfinał "Tańca z Gwiazdami". Michał Bajor i bossa nova

Kultura
Półfinał "Tańca z Gwiazdami". Michał Bajor i bossa nova
Telewizja Polsat
Michał Bajor wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Nigdy nie ulegał modom, nie pozował na ściankach i nie szukał poklasku. W dziewiątym, półfinałowym odcinku programu "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" zaśpiewa Michał Bajor. Emisja w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Michał Bajor nie zatańczy tanga czy romantycznego walca, lecz zaśpiewa utwory w gatunku bossa nova - "Quando, quando" oraz "Jak ten śnieg pada".

 

W półfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie wystąpią pary: Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. 

 

Zaprezentują się oni w dwóch odsłonach. Jedna z nich to taniec, który zaprezentowali już w programie i otrzymali za niego najniższą liczbę punktów od jurorów. Drugi występ będzie niespodzianką.

 

Widzowie zobaczą występ jurorki Iwony Pavlović


W tym samym odcinku zatańczy również Iwona Pavlović, która na co dzień ocenia występujące gwiazdy. Partnerem Czarnej Mamby będzie Rafał Maserak. 

 

Półfinałowy odcinek 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" w piątek o godz. 20:05 w Telewizji Polsat.

Pod koniec października na parkiecie show Polsatu umiejętności zaprezentował były premier, europoseł Leszek Miller. W duecie ze swoją wnuczką Moniką zatańczył romantycznego walca angielskiego do kultowej piosenki "Yesterday" grupy The Beatles.

 

ZOBACZ WIDEO: Leszek Miller z wnuczką na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

 

- Dawno temu nosiłem tą dziewczynkę na rękach, a teraz z nią tańczę pięknego walca. Tkliwość i wzruszenie - mówił Miller zaraz po występie.

wka/zdr polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze