"Rodzice woleli, kiedy nabijałem się z Tuska". Robert Górski w "Skandalistach"

Polska
"Rodzice woleli, kiedy nabijałem się z Tuska". Robert Górski w "Skandalistach"
Polsat News
Robert Górski opowie o tym, jak wcielał się w rolę prezesa.

- Wiele osób miało do mnie pretensję, że ocieplam wizerunek prezesa - zdradził w programie "Skandaliści" Robert Górski, twórca kultowego "Ucha Prezesa", które pokazuje w krzywym zwierciadle polityków wszystkich opcji. Sam Górski przyznaje, że lepiej pracowało mu się nad postaciami polityków PiS-u, bo - jego zdaniem - są bardziej wyraziści.

- To jest bardzo dobry program, zabawny, dowcipny, oglądam z wielką przyjemnością. Ma jeden mankament. Ociepla wizerunek prezesa Kaczyńskiego, a przecież prezes, to jest raczej straszny dziadunio, a nie miły, słodki miś koala - stwierdziła Joanna Senyszyn z SLD.

 

- Bardzo przepraszam panią Joannę, że nie znalazła się w naszym serialu, ale kiedy powstawał, kiedy trochę wycofana - odpowiedział Górski. - Ktoś bardzo chciał ją zagrać, bo potrafił tak skrzeczeć - dodał.

 

- Postać głównego bohatera zawsze jest ocieplona. Zawsze go lubimy, nawet jeśli to jest zła postać - podkreślił.

 

ZOBACZ: "Prezes" u prezesa. Robert Górski przyszedł do Jarosława Kaczyńskiego


Robert Górski opowiedział także o tym, dlaczego rodzice mieli do niego pretensje, kiedy dowiedzieli się, że w serialu odgrywa on postać prezesa. - Rodzice są pisowscy, jeśli chodzi o upodobania polityczne? - zapytała Gozdyra. - No tak. Bardzo ciekawa była ich recepcja tego serialu. Cieszyło ich i byli dumni z tego, że jestem ogólnie znany na Bródnie wśród ich sąsiadów. Później okazało się, że rzecz dotyczy prezesa, nie wiadomo, jak się do tego odnieść. Woleli, kiedy robiłem posiedzenie rządu i nabijałem się z Tuska - powiedział satyryk.

 

Jak podkreślił, "ale nie ma między nami jakiegoś konfliktu". - Nadal jestem ich synem, oni są moimi rodzicami. Czasami się kłócimy, a w międzyczasie mama mi opowiada o słoikach, które chce mi dać, o bitkach, które dla mnie zrobiła i jak wiele chcę zabrać naleśników - opowiadał.

 

  


Dotychczasowe odcinki programu "Skandaliści" dostępne są w zakładce Programy.

prz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie