Kidawa-Błońska: to kobiety zdecydują o wyniku tych wyborów

Polska

- Polacy decyzję o tym, na kogo zagłosują, podejmują w ostatniej chwili. Mamy plan na ostatnie dni kampanii - będziemy mieli konferencje, będziemy rozmawiali z ludźmi i mobilizowali kobiety. Myślę, że w tych wyborach to kobiety zdecydują o wyniku - powiedziała w "Graffiti" kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska.

- Cały czas mówimy do kobiet pokazując, co chcemy dla nich zrobić. Kobiety zawsze bardzo odpowiedzialnie podchodzą do życia, kraju i najbardziej myślą o przyszłości - stwierdziła Kidawa-Błońska.

 

- Donald Tusk uważa, że to są bardzo ważne wybory i potrzebna jest mobilizacja wszystkich Polaków, żebyśmy na te wybory poszli i dobrze wybrali, żebyśmy byli przekonani do tego wyboru - powiedziała liderka warszawskiej listy KO, która w poniedziałek spotkała się z byłym premierem.

 

Zapytana przez Piotra Witwickiego, czy byłego szefa PO nie martwią sondaże, które wskazują na przegraną opozycji, Kidawa-Błońska odpowiedziała: "sondaże martwią, ale to są sondaże". - Zbyt długo jesteśmy w polityce i wiemy, że tak naprawdę liczy się dzień wyborów. Pamiętam nasze sondaże kiedyś bardzo niskie, a później dzień zwycięstwa był bardzo przyjemny - tłumaczyła.

 

Dotychczasowe odcinki programu "Graffiti" dostępne są w zakładce Programy.

prz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie