Pędził 239 km/h na S7. Tłumaczył, że "lubi tak jeździć"

Polska

Policjanci z Nidzicy zatrzymali 22 letniego kierowcę, który jadąc drogą ekspresową S 7 przekroczył prędkość o 119 km na godzinę. Mężczyzna pędził z prędkością 239 km na godzinę. Tłumaczył, że "lubi tak jeździć".

Jak poinformowała w poniedziałek oficer prasowy nidzickiej komendy powiatowej policji w Nidzicy sierż. Alicja Pepłowska w czwartek na trasie S7 w powiecie nidzickim zatrzymano do kontroli drogowej kierowcę, który jechał z prędkością 239 km/h. - To przykład kierowcy zupełnie pozbawionego wyobraźni i poczucia odpowiedzialności - oceniła policja.

 

Policjanci z nidzickiej drogówki podczas służby pełnionej na drodze S7 radiowozem wyposażonym w videorejestrator zauważyli pędzącego w kierunku Mławy mercedesa. O godz. 20.10 na wysokości miejscowości Pawliki funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą samochodu, jadącego 239 km/h siedział 22–letni mężczyzna, który w rozmowie z policjantami oświadczył, że "lubi tak jeździć".

 

Za przekroczenie dozwolonej prędkości jazdy o 119 km/h na kierowcę mercedesa został nałożony mandat w wysokości 500 zł. Otrzymał także 10 punktów karnych.

pgo/ PAP, Zdj. główne i wideo: KPP w Nidzicy
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie