PiS wypuszcza w Polskę "cysterny wstydu PO-PSL". "Polityka na Ostro" od 20:00

Polska

W środę w gośćmi Agnieszki Gozdyry w programie "Polityka na Ostro" będą: Paulina Piechna-Więckiewicz z Lewicy, Michał Kamiński z PSL-UED, Daniel Milewski z PiS i Adam Szejnfeld z PO. Transmisja w Polsat News i na polsatnews.pl od 20:00.

W środę rusza w Polskę konwój "cystern wstydu PO-PSL", który ma uświadomić Polakom, jak dziurawy był system finansów publicznych za rządów poprzedniej ekipy - zapowiedział szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński.


Premier Mateusz Morawiecki podczas inauguracji akcji w Świecki podkreślał, że Polacy pracowali bardzo dużo i ciężko, ale gdzieś te pieniądze wyciekały. Jak wskazał dziennie przez granicę wjeżdżało 500-600 cystern, zupełnie nielegalnie. Według niego oznaczało to straty 20-24 mln zł dziennie. Jedna z takich cystern miała się pojawić w Krynicy, gdzie odbywa się XXIX Forum Ekonomiczne.


- Tu nie ma przypadku. Niektórzy mówią, że tak będzie wyglądać ta kampania i jak widzę aktywność szefa kampanii wyborczej PiS Joachima Brudzińskiego i jego aktywność w mediach społecznościowych, tych planach, agresywnych komentarzach, to widzę, że to tak będzie wyglądać – skomentował akcję lider PO Grzegorz Schetyna.


Dotychczasowe odcinki programu "Polityka na Ostro" dostępne są w zakładce Programy.

prz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie