15-latek zawiadomił policję, że atakuje go pijana matka. Bo chciała podwieźć go do szkoły

Polska
15-latek zawiadomił policję, że atakuje go pijana matka. Bo chciała podwieźć go do szkoły
Polsat News/ Zdj. ilustracyjne

15-letni chłopak zaalarmował funkcjonariuszy, że nożyczkami atakuje go nietrzeźwa mama. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że nastolatek pokłócił się z kobietą o to, w jaki sposób ma dotrzeć na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Ostatecznie w obecności policji rodzina doszła do porozumienia.

Nietypowe zgłoszenie otrzymali jeszcze kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego policjanci z Tarnowa.


15-latek zadzwonił z informacją, że w mieszkaniu atakuje go trzymająca w rękach nożyczki, pijana i agresywna matka. Chłopak miał powiedzieć, że czuje się zagrożony.


Funkcjonariusze pojechali na miejsce z pilną interwencją. Nie potwierdzili ani alkoholu w organizmie kobiety, ani użycia nożyczek.


Ustalili natomiast, że syn pokłócił się z mamą o to, w jaki sposób ma dotrzeć na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Chłopak chciał pojechać komunikacją miejską, a matka proponowała, że do szkoły podwiezie go autem.


"Obecność policjantów w mieszkaniu najwyraźniej pozytywnie podziałała na zwaśnione strony, bo udało się im wypracować kompromis i dojść do porozumienia" - poinformowali tarnowscy funkcjonariusze na Facebooku.

 

- Policjanci upomnieli 15-latka, że następnym razem za nieuzasadnione wezwanie służb zostanie ukarany - powiedział polsatnews.pl asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

prz/luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie