Wypadki motocyklistów. Jeden uderzył w barierę i spłonął, drugi zginął po zderzeniu z łosiem

Polska
Wypadki motocyklistów. Jeden uderzył w barierę i spłonął, drugi zginął po zderzeniu z łosiem
ostrow24.tv

Na rondzie w okolicy Franklinowa na obwodnicy Ostrowa Wlkp. spłonął w środę motocyklista. Nie wiemy jeszcze, kto to jest, ciało przekazano do sekcji - poinformowała w środę rzecznik prasowy ostrowskiej policji Małgorzata Łusiak. We wtorek w Tyśmienicy (woj. lubelskie) inny motocyklista zderzył się z łosiem. 21-latka nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło po południu w środę na obwodnicy Ostrowa Wlkp. we Franklinowie. 

 

Na łuku drogi motocyklista uderzył w barierę ochronną drogi. Pojazd się zapalił się. Kiedy straż i policja dotarły na miejsce wypadku, zastały tam zwęglone zwłoki. 

 

Zdjęcie z miejsca zdarzenia opublikował na swojej stronie portal ostrow24.tv.

 

 

 

- Na razie nie wiadomo, kto jechał motorem, z jaką prędkością i co było przyczyną wypadku - powiedziała Małgorzata Łusiak.

 

Do tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty doszło również we wtorek na drodze wojewódzkiej 813 od strony Ostrowa Lubelskiego w kierunku Parczewa.   

 

21-motocyklista, który jechał drogą w terenie zalesionym zderzył się z łosiem. Mimo podjęcia akcji ratunkowej i przewiezienia kierowcy jednośladu do szpitala, obrażenia okazały się na tyle poważne, że nie udało się go uratować. Nie wiadomo, co stało się ze zwierzęciem. 

 

Policja Lubelska

 

Zderzenia z leśnymi zwierzętami mogą być tragiczne w skutkach.

 

We wtorek w wypadku samochodowym w Głogowie zginął Dominik Płócienniczak, były piłkarz ręczny m.in. Chrobrego Głogów, Piotrkowianina Piotrków, a ostatnio Grunwaldu Poznań, w Głogowie.

 

Jego auto najprawdopodobniej uderzyło w sarnę.

pgo/hlk/dk/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie