Znany golfista upił się w samolocie. Molestował śpiącą pasażerkę i wyzywał personel

Świat
Znany golfista upił się w samolocie. Molestował śpiącą pasażerkę i wyzywał personel
Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay

Znany duński golfista Thorbjoern Olesen zostanie surowo ukarany za zachowanie podczas lotu z USA do Londynu, podczas którego upił się do nieprzytomności, wyzywał personel, obmacywał śpiącą pasażerkę, a w końcu załatwił potrzebę fizjologiczną w przejściu między fotelami w pierwszej klasie.

"Jest to szokujące ponieważ Olesen to wielka gwiazda duńskiego golfa i jesteśmy z niego bardzo dumni. Pomimo że obecnie znajduje się na 62. miejscu w światowym rankingu, to w ubiegłym sezonie był członkiem reprezentacji Europy w prestiżowym turnieju Ryder Cup" - skomentowały duńskie media.

 

Tym razem Duńczyk wracał z turnieju w Memphis do Londynu, gdzie mieszka na stałe, lecąc British Airways. Po swoich ekscesach zasnął i obudzony został dopiero na lotnisku Heathrow przez policję.

 

"Nie spodziewałem się takiego zachowania po moim przyjacielu"

 

Podróżujący z nim brytyjski golfista Ian Poulter opowiedział mediom, że takie zachowanie zdarza się na pokładach tanich linii, lecz nie spodziewał się, że dojdzie w samolocie tak renomowanego przewoźnika. - Nie spodziewałem się takiego zachowania po moim przyjacielu, który dostał amoku. To było agresywne obrażanie personelu i pasażerów, potem położył się na śpiącej pasażerce i zaczął ją seksualnie molestować, a na końcu już nasikał na podłogę na oczach wszystkich - przyznał Poulter.

 

- Został zatrzymany, lecz po przesłuchaniu został zwolniony. Sprawa jest poważna i zostanie teraz przekazana do sądu - powiedziała rzeczniczka londyńskiej policji Camilla Goodman duńskiemu dziennikowi "Ekstrabladet".

 

Również przewoźnik skieruje sprawę do sądu i poinformował "Ekstrabladet", że takich zachowań w żadnym wypadku nie będzie tolerować, a konsekwencje będą bardzo surowe.

luq/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie