"Nabieram energii, czuję się fantastycznie". Romuald Lipko dziękuje fanom za wsparcie

Kultura
"Nabieram energii, czuję się fantastycznie". Romuald Lipko dziękuje fanom za wsparcie
Facebook/Budka Suflera

"Chorowałem, ale wyszedłem z tej choroby, póki co, nabieram energii, czuję się fantastycznie, mam uśmiech" - powiedział Romuald Lipko z Budki Suflera. Kilka dni temu zespół poinformował, że muzyk zmaga się z chorobą nowotworową. "Z serca dziękuję za wsparcie" - napisał klawiszowiec i multiinstrumentalista na Facebooku.

"Romek Lipko, jeden z najważniejszych twórców Polskiej muzyki rozrywkowej ostatniego półwiecza, kreator drogi muzycznej Budki Suflera, nasz przyjaciel, walczy z chorobą nowotworową" - poinformował 10 lipca zespół Budka Suflera. Lipko jest jego współzałożycielem. 

 

"Chciałbym z serca podziękować za ogromne wsparcie, życzliwość, ciepłe myśli i modlitwy, które w ostatnim czasie w trakcie mojej choroby od Państwa otrzymałem. Z niecierpliwością będę oczekiwał naszego spotkania na koncertach" - napisał w mediach społecznościowych muzyk i dołączył film. 

  

"Chorowałem, ale wyszedłem z tej choroby, póki co, nabieram energii, czuję się fantastycznie, mam uśmiech" - mówi Lipko na filmie.

 

"A wam wszystkim dziękuję za te miliony kilogramów energii, które wysłaliście do mnie z całego kraju, żeby pomóc mi w powrocie do zdrowia. Ta energia wróci do was w postaci mojej muzyki, naszej muzyki, w postaci koncertów, które wrócą jesienią i na które serdecznie zapraszam" - dodał.

 

Jesienią zespół rozpocznie trasę koncertową "Powrót do korzeni".

 

pgo/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie